Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Indická restaurace Buddha Plzeň

V restauraci nabízí pravé indické speciality, polévky, kuřecí a jehněčí maso, vegetariánská jídla, ryby, rýži, speciality z indické pece Tandoori, saláty a dokonce i dezerty. Nejpoužívanější zeleninou přípravu vegetariánských jídel bývají brambory, luštěniny, květák, baklažán a rajčata. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pokud znáte restauraci Everest, jídelníček pro Vás bude potěšením. Je tu prakticky stejná nabídka, ale kuchař je trochu jiný. Jídlo bylo fantastické, perfektně připravené a bylo ho opravdu dost. Ještě vylepšit pár detailů (úsměv a vřelá gesta obsluhy, sypaný čaj atd) a bude to perfektní. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Další indická restaurace, která nezklame, ale ani nepřekvapí. Nabídka jídel je velmi podobná ostatním nepálsko-indickým podnikům (Everest, Ganesh). Personál je příjemný a rychlý i při plné "hospodě" v čase poledního menu. Restaurace je vcelku malá, ale útulná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO