Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

7 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 1. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Na mapě

Informace Indická a nepálská restaurace Buddha

Indickou a nepálskou restauraci Buddha založil v roce 2013 nepálský kuchař Shiva Lal Kharal, známý z brněnských indických restaurací Goa a Annapurna. Rodinná restaurace nabízí v centru Brna speciality i klasiku této kuchyně. Vaří tu pro Vás nepálští kuchaři podle receptur Shivy Lal Kharala. V pracovním týdnu se můžete těšit na polední menu (11-15), které nabízí vždy polévku, 4 pokrmy (2 masové a 2 bezmasé) a Mix Thali - kombinaci všech jídel na děleném talíři. Vyberou si u nich tedy jak milovníci masa, tak i vegetariáni. Od 15.00 do 22.00 se jejich nabídka rozšiřuje na celý jídelní lístek, čítající přes 70 variací. Jídla také rozváží po Brně. Namasté a dobrou chuť u Buddhy.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 2
  • Prostředí: 1

Celá restaurace je osvětlená jako hala při hokeji, žádné soukromí ani pěkné vybavení nebo osvětlení. Ubrusy vypadají velmi nevkusně a špinavě. Obsluha vůbec neví, kdo co objednal, při placení si musíte sami dojít k východu a sami říct, co jste si objednali, nakonec je stejně účet jinak. Celkem jako oběd ve vysokoškolské menze, plně osvětleno, plno mladých (což mi nevadí), nevychovaných lidí (což mi vadí), kteří se nahlas smějí, surfují na mobilech, pouští si na nich nahlas videa - žádný romantický zážitek, obsluha nezvládá.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno