Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 188x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Indian Jewel

Indian Jewel patří mezi nejlepší indické restaurace v Praze. Pyšní se působivou atmosférou a úžasnou kuchyní, kterou si pochvaloval i slavný herec Anthony Hopkins.

Restauraci Indian Jewel najdete v historickém centru Prahy, jen dvě minuty pěšky ze Staroměstského náměstí. Čeká vás opravdová Indie pod taktovkou šéfkuchaře Devindera Šarmy, který má bohaté zkušenosti z luxusních restaurací po celém světě. Vedle Indie vařil například v Thajsku nebo v Austrálii.

Těšte se na působivý interiér v tradičním indickém stylu. K vidění je spousta starožitních předmětů – impozantní dřevěná soška Buddhy z 18. století, starobylé dřevoryty, indické malby a obrazy nebo bronzová slůňátka samozřejmě s choboty nahoru.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Great Indian food, great atmosphere, and great service (especially compared to other restaurants in Prague). We enjoyed it a lot.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v centru Prahy, velmi dobře dostupná kousíček od Staroměstského náměstí. Bez rezervace předem by byl problém, abychom se navečeřeli. Česky uměl jen jeden člověk, ale nebyl problém se domluvit. Hojně navštěvováno "stálými zákazníky", a to včetně Indů. Jídlo velmi chutné, dost drahé na indickou restauraci jako takovou. Výběr jídel menší, než v jiných indických restauracích. Přesto jsme byli spokojeni, drobná výtka - pokud je na jídelníčku uvedeno "smažené", očekáváme i v indické restauraci skutečně "smažené v těstíčku", jako totožné jídlo chystají i v dalších indických restauracích. Rádi se však někdy v budoucnu vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO