Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 204x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Indian Jewel

Indian Jewel patří mezi nejlepší indické restaurace v Praze. Pyšní se působivou atmosférou a úžasnou kuchyní, kterou si pochvaloval i slavný herec Anthony Hopkins.

Restauraci Indian Jewel najdete v historickém centru Prahy, jen dvě minuty pěšky ze Staroměstského náměstí. Čeká vás opravdová Indie pod taktovkou šéfkuchaře Devindera Šarmy, který má bohaté zkušenosti z luxusních restaurací po celém světě. Vedle Indie vařil například v Thajsku nebo v Austrálii.

Těšte se na působivý interiér v tradičním indickém stylu. K vidění je spousta starožitných předmětů – impozantní dřevěná soška Buddhy z 18. století, starobylé dřevoryty, indické malby a obrazy nebo bronzová slůňátka samozřejmě s choboty nahoru.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Wonderful Food, Beautiful atmosphere!
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Milá restaurace s usměvavým a ochotným personálem. Bohužel její interiér a celková atmosféra není taková, jakou by si zasloužilo krásné prostředí Týnského dvora. Je to škoda, protože v příjemnějším prostředí by se lépe omlouvaly poněkud nadsazené ceny. Nicméně jídlo je na velmi dobré úrovni, i když ne vyjímečné. Bohužel mi zde chybí něco výrazného, kvůli čemu by se sem člověk rád vracel.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Friendly and welcoming staff, excellent and delicious food. We visit this place frequently and I have never tasted better food. If I were to recommend a restaurant in Prague, it would surely be Indian Jewel. The food made there is so so so much more exclusive and tastier than the stereotypical "schnitzel". Indian Jewel, the kind stuff, the food will make your dinner a great memorable experience. Lucie Ruzickova
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO