Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 142x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Indian Happy Tandoor

Přehled hodnocení
82% celkově
85% personál
78% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 50x
4 62x
3 24x
2 5x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo je moc dobré, prostředí autentické, personál milý, ale dost chaotický. V porovnání s poslední návštěvou jsme ale byli zklamáni. Ceny se skokově zvýšily a porce zmenšily. Je znát, že restaurace žije z voucherů a moc jí to neprospělo.. Bohužel aktuálně mi poměr výkon-cena nepřipadá dobrý.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo bylo opět dobré, ale ne tak skvělé jako předtím. Tentokrát jsme tam byli ve všední den večer a měli plno a trochu nestíhali a to se malinko projevilo na kvalitě jídla - hlavně na omáčkách (velmi řídké). Jinak prostředí a personál byl velmi milý. Celkově tuto restauraci doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Do restaurace chodím pravidelně na výborné karí. Na své Jalfrezi si nemůžu stěžovat, opět povedené. Čerstvý Naan byl teď navíc jeden z nejlepších, které jsem poslední dobou měl. Oproti posledním návštěvám se porce jídla pro lidi s voucherem dost změnšila, což je trochu škoda, protože voucher zdražil. Kromě jiného mě zklamalo i to, že za trochu pálivější jídlo je najednou příplatek 30,- korun, to tedy také dříve nebývalo.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Chodívali jsme sem velice rádi, ale přítel zde byl před třemi týdny na obědě a popsal to jako katastrofu. Čekali jsme jestli to byl jen úlet, nebo se zde opravdu zhoršili a bohužel musím potvrdit, že ano. Porce jsou ještě menší než bývali, omáčky takové až příliš naředěné. Každopádně na obhajobu restaurace musím říci, že naan je pořád fantastický :-). Je to velká škoda, ale asi to ještě jednou zkusíme :-).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Oproti naší první návštěvě se zlepšil přístup personálu, i když rezervy tam stále jsou. Jídlo fajn, určitě stojí za to indickou kuchyni vyzkoušet. Samozřejmě je potřeba počítat s tím, že jídla jsou pálivá. V menu je informace o pálivosti uvedená, je třeba to však brát spíše orientačně. Moje "středně pálivé" jídlo mi ve finále přišlo méně ostré než "jemně pálivé", které si objednala manželka.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo skvělé, ale delší doba přípravy
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Obsluha velmi mila a ochotna. Stale se ptaji a poradi s vyberem. Prostredi trochu zvlastni hraje tv s india hity a sviti ruzne svetylka ale ma to svuj osobity raz. Jidlo dobre velky vyber. Zmrzlina opravdu velka i pro dva:)lassi mangove chutne.
Restaurace Indian Happy Tandoor
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Po delsi dobe indicka restaurace, kam bych se rad vratil hned po odjezdu. Neni to prostredim, to je bezne obycejne jako v kazde jine restauraci tohoto typu, ale jidlo bylo vyborne! Obsluha take prijemna. Fajn misto na indicke jidlo za rozumne penize.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO