Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 134x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Indian Happy Tandoor

Přehled hodnocení
83% celkově
85% personál
79% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 46x
4 61x
3 21x
2 5x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Chodívali jsme sem velice rádi, ale přítel zde byl před třemi týdny na obědě a popsal to jako katastrofu. Čekali jsme jestli to byl jen úlet, nebo se zde opravdu zhoršili a bohužel musím potvrdit, že ano. Porce jsou ještě menší než bývali, omáčky takové až příliš naředěné. Každopádně na obhajobu restaurace musím říci, že naan je pořád fantastický :-). Je to velká škoda, ale asi to ještě jednou zkusíme :-).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Oproti naší první návštěvě se zlepšil přístup personálu, i když rezervy tam stále jsou. Jídlo fajn, určitě stojí za to indickou kuchyni vyzkoušet. Samozřejmě je potřeba počítat s tím, že jídla jsou pálivá. V menu je informace o pálivosti uvedená, je třeba to však brát spíše orientačně. Moje "středně pálivé" jídlo mi ve finále přišlo méně ostré než "jemně pálivé", které si objednala manželka.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo skvělé, ale delší doba přípravy
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Obsluha velmi mila a ochotna. Stale se ptaji a poradi s vyberem. Prostredi trochu zvlastni hraje tv s india hity a sviti ruzne svetylka ale ma to svuj osobity raz. Jidlo dobre velky vyber. Zmrzlina opravdu velka i pro dva:)lassi mangove chutne.
Restaurace Indian Happy Tandoor
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Po delsi dobe indicka restaurace, kam bych se rad vratil hned po odjezdu. Neni to prostredim, to je bezne obycejne jako v kazde jine restauraci tohoto typu, ale jidlo bylo vyborne! Obsluha take prijemna. Fajn misto na indicke jidlo za rozumne penize.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je velmi divoce vyzdobena. Navzdory tomu je vsak personal velmi ochotny, starostlivy a mily. Jidlo nam chutnalo. Predkrm byl nic moc, ale butter chicken a jalfrezi bylo vytecne. A hlavne tradicni vyborna pistaciova zmrzlina.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace se nalézá v blízkosti kdysi velmi známé "Vlachovky". Dostupná je snadno prostřednictvím MHD - od tramvajové zastávky Okrouhlická asi 2 minuty a nebo od tramvajové zastávky Ke Stírce či stanice metra Kobylisy asi 5 minut. Parkování přímo před restaurací není možné, ale lze jej řešit v přilehlých ulicích. Do této restaurace jsme poprvé zamířili již v roce 2015, proto jsme i dnešní návštěvu pojali jako trochu srovnávací. Tenkrát jsme byli doslova nadšeni prostředím, obsluhou i zde podávanými pokrmy. Domnívám se, že v restauraci došlo za tu dobu ke kvalitativnějšímu zlepšení služeb. Obsluha byla v roce 2015 ještě málo komunikativní, což by důsledek jejich slabé znalosti českého jazyka a proto i mnoho zákazníků toto negativně hodnotilo. V té době bylo spíše lepší objednávat a komunikovat s obsluhou v angličtině. Dnes je tomu ale již jinak! S obsluhou se skvěle domluvíte česky, naopak, tito jsou pyšní na svoje nabyté znalosti a komunikují s vámi nadšeně a s radostí. Vhodně vám doporučí pokrm, dle vašich představ a požadavků. Starají se o vás doslova vzorně v každém okamžiku. Starají se v průběhu vaší konzumace, zda-li je vše v pořádku. Zkrátka obsluha je jako vždy výborná, že by se od ní mohli učit i některých jiných restauracích. Jídlo je výborné, indické a pikantní. Na pikantnost (ostrost) pokrmů již musíte být připraveni předem. K jejím typickým rysům patří hojné používání koření. Ale zde lze nalézt i nabídku zcela neostrých pokrmů. Od naší poslední návštěvy zde si tento podnik zachoval kvalitu zde připravovaných pokrmů stále na vysoké úrovni, k lepšímu se nyní zlepšilo navíc servírováni některých pokrmů (viz. fotografie). Prostředí je typicky indické, bohatě zdobené a barevné, pro někoho by se mohlo zdát že i přeplácané, ovšem v Indii je tento styl naprosto běžný. Na zdi je pak velká LCD televize na které běží videoklipy z Bollywoodu. Typická indická hudba a provedení těchto videoklipů vhodně doplňují atmosféru této restaurace. Hlasitost je nevtíravá a nepřehlušuje běžný hovor u stolu. V restauraci lze platit kartou i hotově. Mají zde bezplatné připojení k internetu prostředictvím Wi-Fi. I po opětovných návštěvám mohu konstatovat, že restaurace nijak neslevuje ze svých kvalit, naopak snaží se postupem doby svoje služby dále vylepšovat. Rozhodně zde návštěvu doporučuji - je ale vhodné si zde provést rezervaci, protože někdy bývá restaurace tak obsazená, že možná nebudete mít šanci najít volné místo u stolu.
Restaurace Indian Happy Tandoor Restaurace Indian Happy Tandoor Restaurace Indian Happy Tandoor Restaurace Indian Happy Tandoor
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vindaloo fantastické jako obvykle a já nemohu než doporučit. Pokud jste na rande a máte chvíli čas, dejte si mangovou zmrzlinu, která je nejen chuťově skvělá, ale donesou Vám ji zmrzlou, takže ji potom se svou polovičkou "ořezáváte" kousek po kousku. Byla to zábava:-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO