Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 102x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Indian Happy Tandoor

Přehled hodnocení
79% celkově
82% personál
74% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 31x
4 50x
3 16x
2 4x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo je dobré, obsluha byla milá. Jen na začátku mi vzal bez jediného slova pán mobil a odnesl ho na bar, kde skenoval kód voucheru. Dali nás do místnosti, kde hrála obrovská televize, kde nefungoval obraz (blikal) a bylo to celkem rušivé. Minule to tam bylo lepší. Ale jinak jsem celkem spokojená.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci bychom doporučili, ale s upozorněním na poměrně vysoké ceny a pro Čechy netypicky ostrá jídla.
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme do restaurace poměrně pravidelně, je příjemná a útulná. Byli Jídlo výborné jak hlavní tak i polevka. Milá obsluha, která umí poradit s výběrem jídla :).
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Drinks were perfect, you have to try mango lassi. Maybe masala could be served in bigger cup. Nuns and rice were fine, but garlic did not have any taste. Korma was delicious, also biryani and jalfreshi.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Po Praze už jsme prošli mnoho indických restaurací, ale tato nás nezaujala - dopravní dostupnost dobrá, obsluha také šla. Předkrm (Pakora paneer) byl výborný, slané lassi také (jen nevím, proč při té konzistenci jsem k tomu dostala uzoučké brčko), hlavní jídla (korai a curry) nás bohužel tolik nenadchla.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Při první návštěvě lehký kulturní šok z interiéru, taková směsice všeho možného i nemožného. Všemu vévodí obrovská fotka afrického!! slona. Čekání na jídlo dlouhé, personál milý, i když evidentně nezkušený. Jídlo výborné! Obě polévky, 2 zeleninové i 2 masové pokrmy vč. rýže a indického chleba. Dezert už se nevešel, zkusíme to příště. Doporučujeme!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace s typickým indickým prostředím, stále zde hraje indická hudba. Jídlo vám naservíruje pan kuchař přímo z pánvičky na talíř, nadprůměrný gurmánský zážitek.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Polévky OK (rajčatová, kuřecí, čočková). Příloha (chapati) také v pořádku, kuřecí korma byla hrozně vodnatá, skoro bez chuti. Kuřecí curry průměrné a čočka byla dobrá. Při objednání 3 polévek jednu zapomněli, celkově nestíhající obsluha. Jinak při placení účtováno pití podle cen za 0,33, i když jsme dostali 0,25. :) Určitě to není úplně nejhorší restaurace, kde jsme byli, ale z těch indických to je asi zatím nejhorší zážitek i vzhledem k poměru cena/kvalita.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO