Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Indian By Nature II

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
O rezervaci přes restu personál sice nic nevěděl, ale místo naštěstí bylo :-) Jídlo vynikající, celkově možná lehce dražší, ale chuť opravdu autentická. Personál typicky indický, jakmile si člověk objedná jídlo, už si ho moc nevšímájí, což je ale opět poměrně autentické :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restaurant was very pleasant and easy to reach via metro. The staff was very kind. I liked the food, but it was not the best Indian I had. I tried the dishes of my friends too and it was not spicy at all even we specifically asked for that. Overall conclusion is that I would recommend visiting. Take the Mango Lassi for sure.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná indická restaurace, velké porce. Hezké prostředí, jídlo bylo vynikající. Obsluha vzorná, i když neumí moc česky. Možná by to chtělo zlepšit záchody. Jinak vše v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byla to moje druhá návštěva, tentokrát nás bylo 5. Kupodivu jsme při příchodu zjistili, že nemají naši rezervaci ačkoliv mi přišla jak mailem, tak sms, ale měli místo. Objednali jsme si mix předkrmů a dali jsme na doporučení obsluhy - všechny byly dobré, hlavní jídla také, byť trochu pálivější. Dostala mě mangová zmrzlina. Částku cca 500Kč za osobu považuji za přiměřenou. Drobnou komplikací může pro někoho být výrazný přízvuk pouze anglicky hovořícího personálu, ale jsou fakt milí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha restaurace je velice příjemná, jediná vada na kráse je, že mluví velmi málo česky. Nicméně, pokud se k tomu postavíme sportovně, jako k možnosti potrénovat angličtinu, jde o velmi příjemný zážitek. Prostředí je útulné, s indickými doplňky, ale není přeplácané. Jídlo vynikající, na stůl přišlo vždy horké a krásně naaranžované. Vzhledem k velikosti porcí je trochu problém je dojíst, nicméně není problém si nechat zbytek zabalit s sebou. V létě je na chodníku malá zahrádka.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO