Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Indian By Nature II

Indian By Nature II je příjemná indická restaurace se stylovým interiérem, přátelskou obsluhu a úžasnou kuchyní plnou exotických chutí a vůní. Těšte se na největší indické speciality pod taktovkou zapáleného šéfkuchaře Sarkara z Kalkaty.

Mladší sestra úspěšné karlínské restaurace Indian By Nature. Indický šéfkuchař Sarkar vaří s nadšením, oddaností a houževnatostí. Používá ty nejkvalitnější ingredience. Pokud chcete ochutnat některou z jeho vyhlášených specialit, objednejte si Coconut Saffron Prawns, Garlic Prawns nebo pikantní Chilli Fish.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
O rezervaci přes restu personál sice nic nevěděl, ale místo naštěstí bylo :-) Jídlo vynikající, celkově možná lehce dražší, ale chuť opravdu autentická. Personál typicky indický, jakmile si člověk objedná jídlo, už si ho moc nevšímájí, což je ale opět poměrně autentické :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restaurant was very pleasant and easy to reach via metro. The staff was very kind. I liked the food, but it was not the best Indian I had. I tried the dishes of my friends too and it was not spicy at all even we specifically asked for that. Overall conclusion is that I would recommend visiting. Take the Mango Lassi for sure.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO