Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Indian By Nature II

Indian By Nature II je příjemná indická restaurace se stylovým interiérem, přátelskou obsluhu a úžasnou kuchyní plnou exotických chutí a vůní. Těšte se na největší indické speciality pod taktovkou zapáleného šéfkuchaře Sarkara z Kalkaty.

Mladší sestra úspěšné karlínské restaurace Indian By Nature sídlí v Dejvicích, pár kroků od metra Hradčanská. Indický šéfkuchař Sarkar vaří s nadšením, oddaností a houževnatostí. Používá ty nejkvalitnější ingredience. Pokud chcete ochutnat některou z jeho vyhlášených specialit, objednejte si Coconut Saffron Prawns, Garlic Prawns nebo pikantní Chilli Fish.

Náš tip:
Až vás poblíž Hradčanské přepadne hlad kolem oběda, vyzkoušejte zdejší oblíbené polední menu all you can eat aneb sněz co můžeš.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO