Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotografií

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Imperial Sushi Stodůlky

“Imperial Sushi” Rozvoz v Praze


Jsou to dva parťáci, kteří se rozhodli žít svůj sen a podnikat v prostředí gastronomie, a tím dopřát zážitek a radost ze skvělého kvalitního jídla i Vám. Začínají možností rozvozu až k vám domů v Praze.


Společným jmenovatelem jejich přátelství byla, je a vždy bude láska k jídlu. Sushi se jim v průběhu let stalo nejen koníčkem a závislostí, ale v současné době i podnikáním. Kladou důraz na čerstvost a původ surovin ze kterých jejich sushi a i jiné pokrmy vyrábí s láskou.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno