Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Image restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Čisté, moderní prostředí restaurace. Jídlo vcelku dobré. Rozhodně doporučuji restaurací zkusit navštívit. Pokud nebudete čekat nic extra, zřejmě budete s návštěvou celkově spokojeni. Obsluhující personál byl ochotný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Stručně řečeno, čekali jsme podle toho, jak se restaurace prezentuje na wevu, víc. Prostředí se snaží vypadat zajímavě, ale nijak zvlášť útulně na nás nepůsobilo, možná i tím, že poměrně velká restaurace byla v poledních hodinách o víkendu zcela prázdná. Jídlo pouze průměrné. Nebylo to špatné, ale celkově bohužel nic, co by nás vedlo k tomu se vracet.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Návštěva restaurace neurazí, ani nenadchne. Prostředí moderně zařízené. Umístění v nákupním areálu jihlavského sídliště Březinek. Jídlo průměrné, nic zvláštního. Výhodou možnost rezervace přes Restu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byli jsme zde na obědě, každý jsme si objednali něco jiného a všichni jsme byli s jídlem spokojeni, bylo chutné i hezké na pohled. :-) Obsluha byla milá, jen prostředí by mohlo být trochu útulnější a škoda, že tam nebylo víc lidí..
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci doporučuji na společné sledování sportovních přenosů (restaurace má několik menších televizorů) a s tím spojených jídel k pivu. Kvalita jídla spíše průměrná. Obsluha vstřícná.
Image restaurant Image restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bajecne jidlo! Veprova zebra, hovezi rostena, tatarak...vse naprosto super. Vyborne pivo, prostredi i obsluha. Pomer kvalita a vykon proste mimoradny!! Mnaaam!!
Image restaurant

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO