Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Image restaurant

Přehled hodnocení
74% celkově
77% personál
74% prostředí
66% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Čisté, moderní prostředí restaurace. Jídlo vcelku dobré. Rozhodně doporučuji restaurací zkusit navštívit. Pokud nebudete čekat nic extra, zřejmě budete s návštěvou celkově spokojeni. Obsluhující personál byl ochotný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Stručně řečeno, čekali jsme podle toho, jak se restaurace prezentuje na wevu, víc. Prostředí se snaží vypadat zajímavě, ale nijak zvlášť útulně na nás nepůsobilo, možná i tím, že poměrně velká restaurace byla v poledních hodinách o víkendu zcela prázdná. Jídlo pouze průměrné. Nebylo to špatné, ale celkově bohužel nic, co by nás vedlo k tomu se vracet.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Návštěva restaurace neurazí, ani nenadchne. Prostředí moderně zařízené. Umístění v nákupním areálu jihlavského sídliště Březinek. Jídlo průměrné, nic zvláštního. Výhodou možnost rezervace přes Restu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byli jsme zde na obědě, každý jsme si objednali něco jiného a všichni jsme byli s jídlem spokojeni, bylo chutné i hezké na pohled. :-) Obsluha byla milá, jen prostředí by mohlo být trochu útulnější a škoda, že tam nebylo víc lidí..
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci doporučuji na společné sledování sportovních přenosů (restaurace má několik menších televizorů) a s tím spojených jídel k pivu. Kvalita jídla spíše průměrná. Obsluha vstřícná.
Image restaurant Image restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bajecne jidlo! Veprova zebra, hovezi rostena, tatarak...vse naprosto super. Vyborne pivo, prostredi i obsluha. Pomer kvalita a vykon proste mimoradny!! Mnaaam!!
Image restaurant

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO