Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Image restaurant

Tato restaurace spojuje příjemné prostředí s poctivou kuchyní z kvalitních surovin. Na otevřeném grilu Vám připraví steaky a jídlo si můžete odnést s sebou domů.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Čisté, moderní prostředí restaurace. Jídlo vcelku dobré. Rozhodně doporučuji restaurací zkusit navštívit. Pokud nebudete čekat nic extra, zřejmě budete s návštěvou celkově spokojeni. Obsluhující personál byl ochotný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Stručně řečeno, čekali jsme podle toho, jak se restaurace prezentuje na wevu, víc. Prostředí se snaží vypadat zajímavě, ale nijak zvlášť útulně na nás nepůsobilo, možná i tím, že poměrně velká restaurace byla v poledních hodinách o víkendu zcela prázdná. Jídlo pouze průměrné. Nebylo to špatné, ale celkově bohužel nic, co by nás vedlo k tomu se vracet.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Návštěva restaurace neurazí, ani nenadchne. Prostředí moderně zařízené. Umístění v nákupním areálu jihlavského sídliště Březinek. Jídlo průměrné, nic zvláštního. Výhodou možnost rezervace přes Restu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO