Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotografií
Na mapě

Informace il TORO

Benešovští už il TORO znají, nachází se přímo na náměstí přes 15 let. Vždy se soustředili na středozemní kuchyni a výborné lokální suroviny.

V roce 2017 udělali krok vpřed a angažovali nový tým italských kuchařů se zkušenostmi z michelinských restaurací. Za jejich uměním se začali sjíždět lidé z blízkého i širšího okolí a i díky nim se z il TORO stala restaurace, v jaké oni sami vždy chtěli najíst.


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba