Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 64x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Il Primo Piatto

Přehled hodnocení
81% celkově
77% personál
82% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 39x
3 11x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rychlý pracovní oběd, obsluha rychlá, vtipná a profesionální, jídlo také v pořádku. Doporučuji rezrvovat si na důležitější jednání stůl v druhém patře, budete tam mít klid.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace na pracovní oběd. Prostředí fajn, personál celkem ochotný. Jídlo je na velmi dobré úrovni. Mají výborná rozlévaná vína. Škoda jen o něco vyšší ceny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné jako vždy, dobrá restaurace na lepší poledni menu, jídla z chutných surovin, personál milý a rychlý. Nabídka dostatečně široká vč. polévky a dezertu - zkusil jsem vše :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
polední nabídka jídel je poměrně dobrá, jedna polévka a 5 jídel, jeden dezert. rozlévané víno je ok, káva výborná. obsluha trochu nestíhá, jídlo je docela dobré, ale rozhodně ne skvělé, za 1000 Kč za 3 obědy bych čekal lepší kvalitu
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Přes poledne, kdy jsou v nabídce cenově výhodnější menu, personál nestíhá. Šance byla si objednat pouze pití, ale o jídelní lístek jsme museli upomínat několikrát. Totéž platilo i o doobjednání pití a návazně placení, přestože se restaurace byla okolo 14. hod. odpoledne úplně vyprázdnila.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme na poledním menu. Jídlo (steak z tuňáka) bylo výborné, rozlévané primitivo taktéž. Na nic se nečekalo, personál byl příjemný. Škoda jen vyšších cen, ale odpovídají kvalitě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí i jídlo příjemné, ale nic výjimečného. Lepší průměrná restaurace kde se člověk dobře nají za vcelku slušné peníze, takže na snídaně či obědy ideální. Na super zážitek či okouzleni protějšku to ale není.
Celkově    
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili s přítelkyní na Valentýna a poměrně velké zklamání. Obsluha byla velmi nepříjemná, poměr cena/kvalita velmi špatný. Restauraci navštívím občasně na polední menu, které je dobré, večerní ovšem nedoporučuji

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO