Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89%   hodnoceno 13x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Il Palazzo

Il Palazzo se nachází v Husově ulici č. 5, pár kroků od Karlova mostu i Staroměstského náměstí, takřka v srdci Prahy. Podnik řídí Mario D’Innocenzo a Tetiana Shoponyak, kteří mají zároveň na starost chod kuchyně a každý den připravují typicky středomořské pokrmy. Díky svým kvalitám a kouzlu je Il Palazzo jedním z nejvýznamnějších zástupců italské kuchyně v Praze.

Restauraci tvoří 200 m² gastronomického prostoru, vybudovaného z jednoho z historických sklepů, kde král Karel IV. skladoval svá drahocenná vína. Na tomto úchvatném místě vás pohltí kouzelná atmosféra a kuchaři vám zalahodí pokrmy připravenými s velkým umem a vášní jen z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin. Mnohé z ingrediencí, které kupujeme, mají certifikát bio. Bohatý vinný sklep zahrnuje skvělá vína ze všech italských regionů i ze světa a schopní sommelieři vám budou umět dobře poradit. Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurce Palazo dispouje vším, co byste od takové restaurace očekávali. Velmi dobrá kuchyně, milá obsluha a v neposlední řade příjemné prostředí. Určitě se rádi vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
obsluha byla celkem pomalá a nevšímavá, ale jídlo bylo příjemné
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Tato restaurace je umístěná v nádherných sklepních prostorách v malebné části Prahy. Jídlo bylo perfektní bez výtky. Velice zajímavé je, že v restauraci neměli informaci o naši rezervaci z RESTU.cz , nevěděli ani o žádném voucheru. Na druhou stranu i přes tuto nevědomost se s tím personál pěkně popral a nakonec vše dopadlo na jedničku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám