Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 48x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Il Nostro

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super restaurace o které jsem donedávna neměla ani ponětí. Pár kroků od Anděla, nádherná zahrádka ve vnitrobloku. Jídlo lepší průměr, obsluha vše v pořádku. Ráda zajdu znovu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná italská restaurace kousek od NC Nový Smíchov. V pátek večer jsme se zde posadili i bez předchozí rezervace. Jídla byla dobrá, ale s italskými restauracemi v centru Prahy (Per Te, Pepenero) se to srovnávat nedá. Obsluha milá a rychlá. Podnik nenadchne, ale ani neurazí. Hodnotím 6.5/10.
Restaurace Il Nostro
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se nám na první pohled líbila. Byli jsme usazeni na velice pěkné zahrádce. Personál byl milý a jídlo bylo opravdu skvělé (můžeme doporučit steak že žraloka i těstoviny s rajčaty a šunkou).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy vynikající!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili již podruhé a byli jsme znovu náramně spokojeni. Nevím, zda je akce pravidelná, ale znovu se nám poštěstilo narazit na akci "všechny pizzy za 99 Kč". Pizzy jsou pečené v peci, těsto je slaboučké a mohu doporučit s lososem nebo quatro formagi. Domácí zázvorová limonáda taky super!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná restaurace s velkými prostory. Aniž bychom to věděli, tak jsme zrovna narazili na akci všechny pizzy za 99 Kč, což bylo příjemné překvapení. Pizza výtečná, těsto také, je vidět, že je pizza dělána v peci. Dále oceňuji točený birel a dobrou dostupnost v centru Prahy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
IL Nostro je na Andělu již stálicí, kde se dobře a přitom i za dobrou cenu najíte. Možná těstoviny by stálo za to mít kvalitnější, ale jak pizzy, tak i ostatní jídla jsou perfektní.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Obecně si přes léto radši sednu na zahrádku, ale atrium v Il Nostru má také své kouzlo. Vždy super pizza nebo těstoviny. Jen by to chtělo zapracovat na obsluze prakticky pokaždé popletené jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí super, kvůli němu sem tu a tam zajdu. Domácí melounová limonáda byla spíš okurková. Nealko pivo by ,ohlo být teda opravdu studenější. Tomatová polévka by mohla být vymazlenější. Přišla mi jako řidší sugo. Zakyska jen bílý flíček, ale pesto bylo ok. Potěšil i chléb k ní. Pizza průměrná. Chilli člověk pomalu ani necítil. I tak je o má oblébená destinace na andělu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Měli jsme možnost vyzkoušet jen pití. Prostředí atria v domě u Anděla příjemné a klidné. V okolí je však tolik zajimavých míst kam zajit na jidlo a pití a na kavu že málokdo může dojít až sem.... okolo rušné ulice....

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO