Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 42x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Il Nostro

Klasická italská restaurace nabízející velice útulné posezení na terase, kde si každý může vychutnat domácí těstoviny a dezerty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili již podruhé a byli jsme znovu náramně spokojeni. Nevím, zda je akce pravidelná, ale znovu se nám poštěstilo narazit na akci "všechny pizzy za 99 Kč". Pizzy jsou pečené v peci, těsto je slaboučké a mohu doporučit s lososem nebo quatro formagi. Domácí zázvorová limonáda taky super!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná restaurace s velkými prostory. Aniž bychom to věděli, tak jsme zrovna narazili na akci všechny pizzy za 99 Kč, což bylo příjemné překvapení. Pizza výtečná, těsto také, je vidět, že je pizza dělána v peci. Dále oceňuji točený birel a dobrou dostupnost v centru Prahy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
IL Nostro je na Andělu již stálicí, kde se dobře a přitom i za dobrou cenu najíte. Možná těstoviny by stálo za to mít kvalitnější, ale jak pizzy, tak i ostatní jídla jsou perfektní.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO