Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 47x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Il Giardino, NH PRAGUE CITY

Přehled hodnocení
90% celkově
90% personál
87% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 27x
4 15x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
As already stated by other review, this restaurant is indeed a lovely example of a Tuscan place. The way up by a cable car makes the pre-first impression and the actual first one is handled by the skilled welcoming staff with grace. Both the food and wines are high quality and served with style. A friend of mine from Tuscany herself was pretty happy about our visit too. Expensive, but well suited for a special night.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace na velke urovni. Je treba upozornit na potrebu rekonstrukce kdy budova ma za zenitem
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hned první dojem na nás udělala lanovka,díky které se dostanete do restaurace.Po vystoupení z lankovky se na nás usmíval milý personál,který nás zavedl ke stolu.Personál byl opravdu příjemný a profesionální. Měli jsme možnost ochutnat chřestové meníčko,které bylo chuťově vyvážené a výborné. Jen ceny za nápoje nás překvapili.Můžu jen doporučit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Unikátní restaurace s nádherným výhledem na Prahu. Milý personál, stylové prostředí a moc moc dobré jídlo. Samotná cesta do restaurace červenou lanovkou je nezapomenutelný zážitek. Už plánuji další návštěvu této restaurace, opravdu BOMBA! Doporučuji všem, kdo je «unavený» z klasických restaurací.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milá, ale přitom nevtíravá obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Na začátku jsme vinou komunikačního šumu mezi restu a restaurací čekali na stůl, jelikož o nás níkdo nevěděl. Naštěstí se vše nakonec vyřešilo a stůl se pro nás našel, za což restauraci děkujeme neboť v opačném případě bychom přišli o skvělý zážitek. Jak jídlo(martinská husa s dvěma druhy zelí a knedlíků, kachní rolka, candát, jehněčí kotletky,kančí s výtečnou omáčkou,husí kaldoun, skvělé zákusky a zejména mangová zmrzlina) tak víno bylo výborné. Pochvalu zaslouží i milá a pozorná obsluha. Měli jsme s sebou živou 22 měsíční holčičku o kterou se perfektně postarali v dětském koutku. Na závěr jsme dostali dárek jako kompenzaci za úvodní nepříjemnosti. Restauraci rozhodně doporučuji a určitě se tam ještě vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO