Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 54x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Il capitano ristorante

Přehled hodnocení
85% celkově
82% personál
83% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 20x
3 2x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Valentýnské menu vypadalo na papíře skvěle a na talíři ještě líp. Kromě delší doby čekání na hlavní chod (cca 45 min) nemám co vytknout. Určitě se brzo vrátíme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvělé jídlo, měli jsme čtyřchodové menu (mozzarela, vitello tonnato, tagliatelle se salsicciou, čokoládový dort) a každý chod byl excelentní. Bohužel slabinou podniku je personál. Myslela jsem, že předchozí recenze poněkud přehánějí, ale bohužel ne. Ne že by děvčata nebyla milá, ale působila dost roztěkaně a chaoticky. Ani po dvou chodech jsme nedostali hned na začátku objednanou (nijak levnou) láhev vína a vodu, takže jsme u druhé obsluhující (tmavovlasé slečny - evidentně cizinky, která se na rozdíl od blonďaté kolegyně opravdu snažila) objednali k hlavnímu chodu aspoň skleničku rozlévaného vína, které bylo dobré. Účet jsme pak raději z důvodu urychlení procesu sami odnesli k baru.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Oslava 30. narozenin s rodinou a musím říct - byli jsme velmi spokojení. Jídlo bylo super, včetně výborných zákusků, obsluha taky fajn, a hlavně tam byl klid, taxme se mohli pěkně pobavit!
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Bohužel nemohu restauraci doporučit. S tak nepříjemným, neprofesionálním personálem jsem se dlouho nesetkala. V restauraci bylo prázdno, personál se bavil hlučně a vulgárně, a tím, že nehrála pro podkres žádná hudba, byl člověk nucen hlasitou konverzaci chtě nechtě poslouchat. Byly jsme v restauraci převážně samy a po přinesení jídla se k nám obsluha již nevrátila, takže jsme neměly šanci si k jídlu objednat nápoje. Při požádání o účet jsme čekaly dlouho na vyřízení, ačkoliv nikdo jiný v restauraci nebyl a bylo patrné, že chceme co nejdříve odejít. Jídlo bylo dobré, ale díky nepříjemnému prostředí si ho nešlo vychutnat. Opravdu nemohu restauraci doporučit
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Autentické prostředí a velmi vstřícná obsluha. Odpolední menu je za dobrou cenu a kvalita jídla rozhodně nadstandardní. V restauraci je často slyšet italština. Doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Very nice place with some nice Italian quisine. Staff is very friendly. Menu selection is very nice so it pretty easy to pick something even if you are visiting with filter and kids.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, která se hodí především ke slavnostnějším příležitostem. Za zmíňku stojí i řezané pivo s opravdovým řezem. Dobré víno, dobré jídlo, čemuž ale odpovídá i vyšší cenová relace.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO