Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 57x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Il capitano ristorante

Restaurace se zaměřuje především na originální italské receptury, vaří výhradně z kvalitních surovin, které vozí z několika zemí světa. Vozí čerstvé ryby, koření, maso, vyrábí si těstoviny, těsto na pizzu, denní dezerty, čerstvé limonády a pečivo. Vytvořili atmosféru a koncert chutí, který vás vždy láká zpátky. Proto je jejich mottem „Budete se chtít stále vracet…“.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Normální ristorante v dohledu od náměstí Jiřího z Poděbrad. Restauraci jsme navštívili s voucherem ze slevového portálu, 4-chodové degustační menu nám chutnalo celé, ale snad kromě moučníku (domácí čokoládový dort byl opravdu skvělý) ničím až tak neoslnilo. Ceny zde mají hodně nadsazené, částečně mohou patrně spoléhat na vinohradskou cizinu, a také vouchery budou pro tuto restauraci nezbytnou berličkou. I tak to nebudou mít asi snadné, v bezprostředním okolí se najdou zajímavější místa.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Domácí suroviny. Žádné náhražky. Výborné mořské plody, jak z rybí středomořské taverny. Příjemné prostředí. Nenápadný personál. Klidná restaurace. Vyšší ceny,ale ta chuť jídel stojí za to. Jen bych ocenila levnější nápoje.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo , personál i prostředí bylo v pořádku. Jediné, co bych vytkla bylo chladno v restauraci. Zdrželi jsme se tam delší dobu a ke konci už nám byla zima. Jinak se nám líbilo a navštívíme restauraci rádi znova.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO