Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotek
Na mapě

Informace IDEÁL - Pražírna kávy a kavárna

Kavárna s výběrovou kávou a vlastní pražírnou v Českém Krumlově.

Mikropražírna kávy IDEAL byla založená v roce 2015 v Českém Krumlově a od té doby se těší z velkého zájmu kávových nadšenců z řad místních obyvatel i cestovatelů. Každý, kdo má rád dobrou kávu, si zde přijde na své. Celý proces od zelených zrn až po upraženou kávu probíhá přímo na místě kavárny, v útulných prostorách v historické části města. Zrna jsou pečlivě vybíraná a pražená s láskou, dbají na preciznost přípravy od samotného začátku. Jednoduše milují dobrou kávu. Na nic si nehrají. Ať už jste kávový expert či začátečník, mile rádi vás zasvětí do svého provoněného světa kávy.

 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Marta Skočovská
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno