Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 37x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ichnusa Botega & Bistro

Přehled hodnocení
90% celkově
86% personál
83% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 13x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Rearauraci jsem si po delsi dobe vybrala pro pracovni obed. Byt trochu zuzena obedova nabidka ve srovnani s vecerni je dostacujici.za zminku stoji predevsim ryby,kvuli kterym podnik navstevuju. Ja si dala salat s chobotnick,prptoze me oblibene musle svateho jakuba nemeli v nabidce a nebyla jsem zklamana.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prijemna restauracia s milou obsluhou a vybornym vyberom vina. Takisto robia skvelu kavu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V angličtině se tomu říká hype. Ze super bistra se stala krutě předražená restaurace, ve které za jídlo, které seženete v Praze ve stejně kvalitě v mnoha jiných restauracích, zaplatíte o 30 % víc. Jediné, kvůli čemu bych tam zavítal příště, je skvělý výběr vín ze Sardinie, jinak - vzhledem k ceně - krutý průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Solidní jistota - snad nikdy jsem tady neměl problém. Příjemně jednoduché menu s četným zastoupením lokálních specialit, voda do karafy, úžasné červené housewine, výborná káva, usměvavé číšnice. Snad jen v zimě u hlavního vchodu táhne - Sardové zřejmě neznají pojem zádveří - a mikrozáchody šly možná vyřešit jinak...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci jsem byla poprvé a návštěva nezklamala, právě naopak. Obsluha doporučila jako předkrm žraloka marinovaného s rozinkami, byl opravdu vynikající. Jako hlavní chod jsem zvolila hovězí entrecot, též výborné. Také předkrm - variace sardských produktů (prosciutto, sýry, salámy) s olivami a sardským chlebem byl dobrý, porce obrovská (spíše vhodnější pro 2 osoby). Těším se na mou další návštěvu. It was my first time at this restaurant and it didn‘t disappoint. As a starter, the server recommended shark pieces marinated with raisins, it was truly delicious. As a main course, I chose a very good beef entrecote with green asparagus, poached egg and truffle oil. Variation of Sardinian products (prosciutto, cheese and salami) with olives which is a starter was also good; since it is a big portion, it is best shared by two people. Overall a great experience, I am already looking forward to my next visit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO