Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hybernia

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná a milá obsluha, která se snažila cely večer. Jídlo spíše průměrné, ale odpovídající dobré ceně. Na neformální posezení doporučuji.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Dnes velice neprijemna obsluha. Pri otazce zda maji k jidlu jine nez svetle pecivo mi byla neochotne nabidnuta pouze bageta:(. O vikendu je bez sance se zaregistrovat do vernostniho programu.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Často velice neochotny personal. Vernostni program je zajimavy.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Hybernia poprvé a naposledy! Zastavili jsme se na polední menu kolem druhé hodiny odpoledne, kdy už byla restaurace poloprázdná.. Objednali jsme 2x vývar, 3 hlavní jídlo a 3x pivo. Obsluha začala tím, že přinesla dvě piva o třetí jsem se musela ještě dvakrát připomenout. Polévky přinesli vlažné, skoro studené, což jsme reklamovali. Když jsme dostali "opravenou" porci, slečna servírka ještě čekala s tím, že máme ochutnat, jestli to je v pořádku.. Nebylo - byla úplně stejně studená jako předtim. Na to se servírka tvářila, že to není možné.. až jsme si připadali, jako bychom si to vymysleli. Se značnou nevolí talíře opět odnesla a za chvili se vrátil její kolega s polévkou teplou, ale pro jistotu bez zeleniny a masa, která v ní dle menu byla předním. V zápětí na to nám na stole přistálo hlavní jídlo - bez zájmu o to, že jsme sotva začali jíst polévku. Maso vlažné, příloha studená, k jednomu z jídel byl deklarována salát, který jsme si museli vyprat (na rozdíl od polévky jsme ho obdrželi teplý). Ryba, která měla být připravená na grilu, s citronem, koprem a karotkou, byl kus filetu vytažený z kovektomatu posypaný pažitkou. Po upozorněni číšník talíř odnesl a vrátil s hromádku mrkve, která vypadala jako ta, kterou nám nedali do onoho vývaru - ani karotka, ani na másle. Nespokojenost s jídlem jsme na místě řešili s personálem, od které jsem snad jedinkrát neslyšela slovíčko "omlouváme se" a při prosbě aby úroveň servirovaneho jídla promítl do účtu se nám dostalo kompenzace v podobě vyjádření "vyřídil jsem to do kuchyně". Dokážu pochopit, že chyba se může stát, ale pokud je kuchař lempl a číšník nemá ani tolik soudnosti, aby nevydal jídlo, které na první pohled neodpovídá menu a navrch se nedokáže ani omluvit..? Asi ještě nezjistili, že už nějakou dobu nežijeme v socialismu..
Restaurace Hybernia Restaurace Hybernia Restaurace Hybernia
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Hruza, rozhodne nedoporučuji. V restauraci je spatna akustika, takže se přes stul vůbec neslyšíte. Obsluze vse hrozne dlouho trvá, ale to nejhorší teprve přijde. Servírka celou dobu naší návštěvy velmi vulgárne a nahlas komentovala, jak jsou všichni hoste idioti (slušně řečeno ). Pivo bylo teple
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný podnik, výborná obsluha, jídlo i pití dobré. Vhodné pro romantickou večeři či oběd s kamarády. Ceny odpovídají kvalitě jídla i pití. Tento podnik doporučuji a určitě to nebyla moje poslední návštěva.
Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Predrazeny podnik. Prijemne prostredi. Dobra obsluha. Prumerne jidlo a nic moc piti. Cena je vysoka a neodpovida kvalite. Rychlost obsluhy je primerena, ale obsluha je neprijemna a nesoustredena. Celkove spatny zazitek, nedoporucuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Plzeň do skla Kozel jsem teda ještě nikde nedostala... V restauraci je večer velký hluk, takže se moc neslyšíte, obsluha mi tady prostě není sympatická, anglicky moc neuměla. Obsluha je pro mě nejslabším článkem podniku.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO