Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 11x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hukvaldská restaurace Leoše Janáčka

Přehled hodnocení
80% celkově
91% personál
79% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 7x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Z venku se restaurace nezda uplne na urovni a parkování primo u objektu je omezene. Vnitrni usporadani a vybaveni je skvele. Pripada te si jako skutecne v dobach A. Janacka. Ochotna obsluha nabidka donacich mostu a mistnich specialit servirovanych na dřevěných talirich a s drevenou lzici je unikatni. Urcite doporučujeme.
Hukvaldská restaurace Leoše Janáčka
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné a stylové prostředí, personál výborný. Jedno jídlo moc dobré, a to druhé (300 g Staročeská bramborová roláda s anglickou slaninou a houbovým ragú (1,3,7) 115 Kč - cena na účtence= 130 Kč nikoli 115, jak je uvedeno na webu restaurace) horší - roláda tuhá, tvrdá. Přesto příjdeme znovu, ochutnat něco jiného.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Plno - vzhledem k nádhernému počasí nás to nepřekvapilo. Měli jsme rezervaci "s upřednostňujícím servisem". Myslím, že toto zafungovalo, jinak bychom čekali delší dobu. Restauraci doporučujeme i přesto, že knedlík (plněný uzeninou) byl trochu sušší. To byla moje porce, manželka měla jiné jídlo - moc dobré. Pití- v pohodě. Obsluha rychlá, na výši. A kuchaři - ti měli(y) určitě fofr - vždyť bylo úplně plno. Díky
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostredi v norme personal domacký jidlo postrádá chut no a vzledem k cene zklamání.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Nebyli jsme zde s manželkou poprvé, tak nás nepřekvapilo příjemné prostředí - nekuřácké (doba obědů), přijatelné teplo (venku teplota pod nulou), příjemná hudba (lidové písně). Jídlo-dobrá chuť i množství. (manželka - Dušený kuřecí plátek(mohl by být měkčí ) s baby karotkou, kukuřicí a hráškem na másle podávaný s vařenými brambůrky; já -Tradiční domácí bramborové knedlíčky plněné uzeným masem (velice dobré), podávané s dušeným zelím a osmaženou cibulkou, navíc podávané v dřevěné misce s dřevěnou lžící (jako před 150 lety.) Obsluha na výši, v dobovém oblečení (kroji - asi lašský?)Téměř není co vytknout. Jako dodatek - účtenka EET, bez problému(ů), vydaná automaticky ihned, bez sebemenšího zdržení. (ALE - některé ceny, uvedené na web-stránce nesouhlasí s cenami, uvedenými na jídelním lístku - zvýšení 5-15 procent jak jídlo, tak pití).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Z této restaurace jsme opět odcházeli velice spokojeni. Tak za prvé: OBSLUHA - excelentní, v dobovém oblečení (kroji - asi lašský?). A neměly to děvčata lehké - ve vedlejším sále měly na starosti též svatbu. Za druhé: JÍDLO - není co vytknout. Výborná chuť i množství. (manželka - Dušený kuřecí plátek s baby karotkou, kukuřicí a hráškem na másle podávaný s vařenými brambůrky; já -Tradiční domácí bramborové knedlíčky plněné uzeným masem podávané s dušeným zelím a osmaženou cibulkou, navíc podávané v dřevěné misce s dřevěnou lžící (jako před 150 lety)). Za třetí: Dobrou POHODU doplňovala vhodně zvolená reprodukovaná hudba. (lidové písně).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přesto, že jsme byli (já a manželka) v restauraci sami (což vzhledem k tomu, že bylo pravé poledne nás udivilo), příprava jídla se nám zdála být poněkud delší. Jídlo ale bylo dobře připravené a velice chutné. Prostředí restaurace příjemné, hudba "na pozadí" rovněž. Díky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní kuchyně, velmi příjemná obsluha, příjemné prostředí. Děkujeme
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo i obsluha výborná. Jenom doporučuji...
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO