Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 7x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hukvaldská restaurace Leoše Janáčka

Tradiční restaurace na Hukvaldech s historií delší jak 150 let. Místo, kde sedával i Leoš Janáček.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostredi v norme personal domacký jidlo postrádá chut no a vzledem k cene zklamání.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Nebyli jsme zde s manželkou poprvé, tak nás nepřekvapilo příjemné prostředí - nekuřácké (doba obědů), přijatelné teplo (venku teplota pod nulou), příjemná hudba (lidové písně). Jídlo-dobrá chuť i množství. (manželka - Dušený kuřecí plátek(mohl by být měkčí ) s baby karotkou, kukuřicí a hráškem na másle podávaný s vařenými brambůrky; já -Tradiční domácí bramborové knedlíčky plněné uzeným masem (velice dobré), podávané s dušeným zelím a osmaženou cibulkou, navíc podávané v dřevěné misce s dřevěnou lžící (jako před 150 lety.) Obsluha na výši, v dobovém oblečení (kroji - asi lašský?)Téměř není co vytknout. Jako dodatek - účtenka EET, bez problému(ů), vydaná automaticky ihned, bez sebemenšího zdržení. (ALE - některé ceny, uvedené na web-stránce nesouhlasí s cenami, uvedenými na jídelním lístku - zvýšení 5-15 procent jak jídlo, tak pití).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Z této restaurace jsme opět odcházeli velice spokojeni. Tak za prvé: OBSLUHA - excelentní, v dobovém oblečení (kroji - asi lašský?). A neměly to děvčata lehké - ve vedlejším sále měly na starosti též svatbu. Za druhé: JÍDLO - není co vytknout. Výborná chuť i množství. (manželka - Dušený kuřecí plátek s baby karotkou, kukuřicí a hráškem na másle podávaný s vařenými brambůrky; já -Tradiční domácí bramborové knedlíčky plněné uzeným masem podávané s dušeným zelím a osmaženou cibulkou, navíc podávané v dřevěné misce s dřevěnou lžící (jako před 150 lety)). Za třetí: Dobrou POHODU doplňovala vhodně zvolená reprodukovaná hudba. (lidové písně).
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO