Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hukvaldská restaurace Leoše Janáčka

Tradiční restaurace na Hukvaldech s historií delší jak 150 let. Místo, kde sedával i Leoš Janáček.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Z této restaurace jsme opět odcházeli velice spokojeni. Tak za prvé: OBSLUHA - excelentní, v dobovém oblečení (kroji - asi lašský?). A neměly to děvčata lehké - ve vedlejším sále měly na starosti též svatbu. Za druhé: JÍDLO - není co vytknout. Výborná chuť i množství. (manželka - Dušený kuřecí plátek s baby karotkou, kukuřicí a hráškem na másle podávaný s vařenými brambůrky; já -Tradiční domácí bramborové knedlíčky plněné uzeným masem podávané s dušeným zelím a osmaženou cibulkou, navíc podávané v dřevěné misce s dřevěnou lžící (jako před 150 lety)). Za třetí: Dobrou POHODU doplňovala vhodně zvolená reprodukovaná hudba. (lidové písně).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přesto, že jsme byli (já a manželka) v restauraci sami (což vzhledem k tomu, že bylo pravé poledne nás udivilo), příprava jídla se nám zdála být poněkud delší. Jídlo ale bylo dobře připravené a velice chutné. Prostředí restaurace příjemné, hudba "na pozadí" rovněž. Díky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní kuchyně, velmi příjemná obsluha, příjemné prostředí. Děkujeme
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO