Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 21x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Hugo

Nekuřácká kavárna s dětskou místností v centru Jablonce s příjemnou atmosférou. Pro kuřáky je k dispozici oddělený kuřácký kout. Ve dvou mlýncích mají poctivou, čerstvě upraženou a namletou kávu z lokální pražírny, výborné vlastnoručně připravované dorty a quiche, vše pouze z čerstvých surovin. Srdcem kavárny je luxusní kávovar Victoria Arduino White Eagle, který je stvořen pro kavárny, kde mají kvalitu na prvním místě. V pracovní dny vždy od 7h se podávají snídaně. Novinky: nové menu a dýňovo-skořicové a kaštanové latté. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárnu jsme navšívili ve večerních hodinách. Obsliha byla všímavá, milá a velmi rychlá. Víno bylo vynikající, borůvkový cheesecake také, panini s kozím sýrem taktéž. Jak jsme již psala, obsluha byla velmi rychlá a všímavá, takže když mi došlo víno, hned jsem měla na stole další. Což bylo velmi příjemné. Kavárnu hodnotím kladně a doporučuji ji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme byli velmi spokojeni jak s milou obsluhou tak výbornou kávou a dortíkem.Příjemná hudba, obsluha,jídelní lístek.Jednoznačně prostředí kam se vždy rádi vracíme.
Kavárna Hugo
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná kavárna v centru města. Jedna z mála v JBC, která nabízí svým návštěvníkům služby a obsluhu na úrovni. Doporučuji navštívit a přesvědčit se osobně ....
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO