Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 225x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hudební klub Palmovka

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi ochotná paní servírka, dobré jídlo (mile mě překvapily řízečky z panenky - správně šťavnaté, doma sám smažím na podobný efekt), příjemné posezení při hudbě. Mně osobně by lépe vyhovoval nekuřácký lokál, ale nehrotím to tak jako naši legislativci...
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Travesti show jako vždy perfektní. Barmanky jsou pokaždé, když přijdeme jiné... včera trochu roznášení piva vázlo. Klub by chtělo vymalovat, strop vypadá jako po vytopení..
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hudba dobrá, záleží na vkusu a výběru kapely. Prostředí zajímavé a vkusné, na můj vkus dost zakouřené, i když snaha o vylepšení nechybí. Stoly jsou nastavené na větší počet lidí a pokud jste jen 2, máte problém se soukromím a sedíte mezi cizími lidmi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme velmi spokojeni.Obsluha velmi milá,ochotná,prostředí velmi příjemné a atmosféra hudební produkce moc hezká.Na podzim by měla stejná skupina opět v klubu vystupovat,tak se již nemůžeme dočkat až opět do klubu zavítáme.
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Rezervaci nám sice potvrdili, ale když jsme tam přišli tak o nás neměli ani páru, po 30 minutách čekání až problém nějak vyřeší, se nás nakonec rozhodli posadit pod schody ke stolu kde už seděli 2 lidi, navíc tam byl takovej kravál, že nebylo možné ani slyšet vlastního slova, takže jsme dosti znechuceni radši odešli. Pokud chcete vytáhnout přítelkyni večer k retro tanci, je tohle určitě špatná volba!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
dobře pivo
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Chodím sem pravidelně, ale tato návštěva byla pro mě zklamáním. Stůl byl zašpiněný od popela cigaret a na sklenici od vína byl něčí otisk červené rtěnky, Dejte si pozor při placení. Naúčtovali mi jedno víno navíc a karafu kohoutkové vody za 50,-Kč, když ještě minulý měsíc byla zdarma. Nikdo se nezmínil, že by se za ni platilo. Navíc i to kouření je pro ty, co nekouří opravdu nepříjemné, hodně lidí, malý prostor...nedýchatelno. Škoda, že podnik není nekuřácký.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO