Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 258x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hudební klub Palmovka

Přehled hodnocení
84% celkově
80% personál
82% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 109x
4 80x
3 25x
2 0x
1 8x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hudba dobrá, záleží na vkusu a výběru kapely. Prostředí zajímavé a vkusné, na můj vkus dost zakouřené, i když snaha o vylepšení nechybí. Stoly jsou nastavené na větší počet lidí a pokud jste jen 2, máte problém se soukromím a sedíte mezi cizími lidmi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme velmi spokojeni.Obsluha velmi milá,ochotná,prostředí velmi příjemné a atmosféra hudební produkce moc hezká.Na podzim by měla stejná skupina opět v klubu vystupovat,tak se již nemůžeme dočkat až opět do klubu zavítáme.
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Rezervaci nám sice potvrdili, ale když jsme tam přišli tak o nás neměli ani páru, po 30 minutách čekání až problém nějak vyřeší, se nás nakonec rozhodli posadit pod schody ke stolu kde už seděli 2 lidi, navíc tam byl takovej kravál, že nebylo možné ani slyšet vlastního slova, takže jsme dosti znechuceni radši odešli. Pokud chcete vytáhnout přítelkyni večer k retro tanci, je tohle určitě špatná volba!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
dobře pivo
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Chodím sem pravidelně, ale tato návštěva byla pro mě zklamáním. Stůl byl zašpiněný od popela cigaret a na sklenici od vína byl něčí otisk červené rtěnky, Dejte si pozor při placení. Naúčtovali mi jedno víno navíc a karafu kohoutkové vody za 50,-Kč, když ještě minulý měsíc byla zdarma. Nikdo se nezmínil, že by se za ni platilo. Navíc i to kouření je pro ty, co nekouří opravdu nepříjemné, hodně lidí, malý prostor...nedýchatelno. Škoda, že podnik není nekuřácký.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Klub je příjemný rodinného typu,nic velkého a to nám vyhovuje,kapela Eldorádo úžasná,snad jedno bych vytkla a to,že se zde kouří,jsme nekuřáci a kouř nám dost vadí.Tentokrát tam nebylo tolik kuřáků,ale když je plno tak jsme uzený zdraví Boháčová
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše v pohodě,jen problém s rezervací.Přes včasné objednání a potvrzení rezervace nebyla rezervace v restauraci zaznamenána.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO