Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hudební kavárna Dadap

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Včera jsme navštívily s kamarádkou kavárnu a byly jsme obě spokojené. Obsluha byla milá a příjemná, ceny jsou na Prahu velmi slušné, zákusky, quiche velmi chutné, je znát, že jsou domácí a poctivé. Kavárnu doporučujeme.
Hudební kavárna Dadap
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Doporučuji pro všechny, kdo si chtějí zajít do kavárny s malými dětmi, dát si výborné kafe nebo čokoládu a k tomu dortík. I slaný koláč byl výborný. A dětský koutek plný hraček a knížek, pastelky a papír nám obsluha donesla ke stolku, prostě úžasný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna kousek od nádraží Libeň. Prostředí vcelku útulné, i s dětským koutkem. Zákusky v denní nabídce dobré. Ač měla kavárna v rámci oslavy svých narozenin inzerován na svých stránkách dárek v podobě mousse ke každému horkému nápoji zdarma, byl ve skutečnosti účtován. Celkově hodnotíme jako průměr.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO