Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hudební kavárna Dadap

Provoz hudební nekuřácké kavárny s nabídkou studené kuchyně, dětského koutku a večerního programu jako jsou zpívánky, koncerty či orientální tance.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Včera jsme navštívily s kamarádkou kavárnu a byly jsme obě spokojené. Obsluha byla milá a příjemná, ceny jsou na Prahu velmi slušné, zákusky, quiche velmi chutné, je znát, že jsou domácí a poctivé. Kavárnu doporučujeme.
Hudební kavárna Dadap
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Doporučuji pro všechny, kdo si chtějí zajít do kavárny s malými dětmi, dát si výborné kafe nebo čokoládu a k tomu dortík. I slaný koláč byl výborný. A dětský koutek plný hraček a knížek, pastelky a papír nám obsluha donesla ke stolku, prostě úžasný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna kousek od nádraží Libeň. Prostředí vcelku útulné, i s dětským koutkem. Zákusky v denní nabídce dobré. Ač měla kavárna v rámci oslavy svých narozenin inzerován na svých stránkách dárek v podobě mousse ke každému horkému nápoji zdarma, byl ve skutečnosti účtován. Celkově hodnotíme jako průměr.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO