Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 19x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hrom do Police

Přehled hodnocení
78% celkově
80% personál
83% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 7x
3 6x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Hrom do Polici znám z doby, kdy krčma tohoto jména sídlila na Vinohradech. Chodil jsem tam na nefiltrovanou Poličku a bylo to tam příjemně ležérní. Podobně jsem se cítil i v pěkném sklepení nedaleko Anděla. Jediný rozdíl je v tom, že už se tam nenapiju Poličky, ale i Rychtář byl dobrý :).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na to, že bylo v restauraci méně jak pět a půl zákazníka musel jsem si občas pro pivo zajít sám, obsluha nestíhala. Démon se standardně podává ve sklenici 0,4 l a ne ve sklenici 0,5 l. Když už podáváte speciály, tak je fajn si o tom něco nastudovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hezka restaurace, ochotny personal, prumerne jidlo. Zebirka byly hodne mastne a suche, masa v nich jenom malo. Chvalim zajimavy vyber piv. Celkove prumerna restaurace s nevyuzitym potencialem.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo perfektní, obsluha dobrá, byli jsme zde po druhé Podnik je asi vyhlášený, ve všední den večer bylo plno. Prostředí je velmi příjemné, moc se nám tam líbilo, při další příležitosti opět zajdeme. Dali jsme si pstruha, který byl výtečně pripravený. vyborný je i řecký salát.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Stavili sme sa s manželom na neskorý obed. Príjemné prostredie a veľmi milá obsluha. Pivo tiež výborné, dobrý výber. Jedlo priemerné, pripravené pekne, ale presolené a prekorenené.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Včera jsme tuto restauraci navštívili poprvé a byli jsme velmi spokojeni. Milá obsluha, velmi dobré jídlo a velká nabídka skvělých piv. Až opět budeme mít cestu, zastavíme se.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo perfektní, obsluha dobrá, jen v určitou dobu nestíhala, byli jsme na suchu. Podnik je asi vyhlášený, ve všední den večer bylo plno. Prostředí je velmi příjemné, moc se nám tam líbilo, při další příležitosti opět zajdeme. Ceny velmi přijatelné. Medková
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Po dlouhé době jsem zavítal do místní restaurace, která zjevně změnila majitele. Změna byla podle mě k lepšímu. Kladně hodnotím velmi příjemnou obsluhu a širokou nabídku piv z malých lokálních pivovarů.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Perfektní prostředí i obsluha. Jídlo lepší průměr, cenově rozumné.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Pivo z nabídky restaurace bylo výborné (vyzkoušena kompletní nabídka), s jídlem to bylo ovšem horší (žebra vysušená s minimem masa, v hamburgru zase střední část masa úplně syrová) co se týká slátů, tak ty byly víceméně bez problémů. Takže pivo doporučuji, jídlo spíše ne...
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO