Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 14x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hrom do Police

Přehled hodnocení
78% celkově
84% personál
89% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 5x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Včera jsme tuto restauraci navštívili poprvé a byli jsme velmi spokojeni. Milá obsluha, velmi dobré jídlo a velká nabídka skvělých piv. Až opět budeme mít cestu, zastavíme se.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo perfektní, obsluha dobrá, jen v určitou dobu nestíhala, byli jsme na suchu. Podnik je asi vyhlášený, ve všední den večer bylo plno. Prostředí je velmi příjemné, moc se nám tam líbilo, při další příležitosti opět zajdeme. Ceny velmi přijatelné. Medková
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Po dlouhé době jsem zavítal do místní restaurace, která zjevně změnila majitele. Změna byla podle mě k lepšímu. Kladně hodnotím velmi příjemnou obsluhu a širokou nabídku piv z malých lokálních pivovarů.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Perfektní prostředí i obsluha. Jídlo lepší průměr, cenově rozumné.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Pivo z nabídky restaurace bylo výborné (vyzkoušena kompletní nabídka), s jídlem to bylo ovšem horší (žebra vysušená s minimem masa, v hamburgru zase střední část masa úplně syrová) co se týká slátů, tak ty byly víceméně bez problémů. Takže pivo doporučuji, jídlo spíše ne...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné prostředí, milý personál, vynikající pivo. Z jídla můžu jednoznačně vyzdvihnout paštiku a žebírka - obojí bylo famózní. Musím ale bohužel zkritizovat burger. Masa bylo tak moc, že se do burgeru nedalo kousnout a musel se rozebrat, abychom ho mohli sníst. Tím pádem se nespojily chutě a vzhledem k tomu, že nebylo maso ani moc dochucené, tak jsme si moc nepochutnali. Hranolky byly výborné, omáčky taky. Doporučuji tedy zapracovat na burgeru, dát míň masa a víc ho ochutit. Zákazník bude spokojený a restaurace ušetří :-) Jinak rozhodně doporučuji a těšíme se, že Hrom do police znovu navštívíme.
Restaurace Hrom do Police Restaurace Hrom do Police
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po prichodu do restaurave me zarazil takovy vlhky vzduch a závan zatuchlych zdi. Pak si clovek zvykne. Na posezeni s partou pratel u piva v osklivym pocasi skvělý. Jidlo chutnalo. Cisnik mily a ochotny.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Mají několik piv z malých pivovarů, což bylo velmi oceněno, s kamarády na pivo je to fajn. Vyzkoušeli jsme burgr a nebylo co vytknout. V lístku píšou, že za platbu kartou je příplatek, to hodnotím negativně.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO