5 fotek

Restaurace Hrom do police

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Hrom do police

Stylová restaurace na Smíchově s výtečnou českou kuchyní, výborným pivem a rodinnou atmosférou. Přijdte si užít jedinečnou atmosféru sklepního prostoru.

V restauraci pro vás rádi připraví oslavy pro jakoukoliv příležitost. Restaurace má pro vás dostatek místa, prostorově odděleného, pro skupiny do 20 i více osob.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Když jsme se dostavili na místo, nalezli jsme restauraci zavřenou i když nám předtím rezervace byla potvrzena. Na dveřích byl jenom vzkaz, že v daný den má rodinný příslušník nějakého zaměstnance restaurace něco důležitého a proto je celý podnik zavřený. Následovalo teda hledání jiného místa, kde by měli volný stůl pro 7 lidí, co v sobotu večer byl samozřejmě i v Praze úkol ne zcela jednoduchý. Restauraci jako takovou hodnotit nemůžu, protože jsem neměl možnost vyzkoušet, ale rezervaci v ní přes restu, nebo obecně online bych si určitě rozmyslel. Když ji teď potvrdili na den kdy neměli vůbec otevřeno, příště bych se bál, aby vůbec o rezervaci někdo věděl i za běžného provozu. Já to už rozhodně riskovat nebudu.

  • Restaurace Hrom do police
  • Restaurace Hrom do police
  • Restaurace Hrom do police
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace