Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hrom do Police

Stylová restaurace na Smíchově s výtečnou kuchyní, výborným pivem a rodinnou atmosférou. Přijdte si užít jedinečnou atmosféru sklepního prostoru.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Když jsme se dostavili na místo, nalezli jsme restauraci zavřenou i když nám předtím rezervace byla potvrzena. Na dveřích byl jenom vzkaz, že v daný den má rodinný příslušník nějakého zaměstnance restaurace něco důležitého a proto je celý podnik zavřený. Následovalo teda hledání jiného místa, kde by měli volný stůl pro 7 lidí, co v sobotu večer byl samozřejmě i v Praze úkol ne zcela jednoduchý. Restauraci jako takovou hodnotit nemůžu, protože jsem neměl možnost vyzkoušet, ale rezervaci v ní přes restu, nebo obecně online bych si určitě rozmyslel. Když ji teď potvrdili na den kdy neměli vůbec otevřeno, příště bych se bál, aby vůbec o rezervaci někdo věděl i za běžného provozu. Já to už rozhodně riskovat nebudu.
Restaurace Hrom do Police Restaurace Hrom do Police Restaurace Hrom do Police
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Hrom do Polici znám z doby, kdy krčma tohoto jména sídlila na Vinohradech. Chodil jsem tam na nefiltrovanou Poličku a bylo to tam příjemně ležérní. Podobně jsem se cítil i v pěkném sklepení nedaleko Anděla. Jediný rozdíl je v tom, že už se tam nenapiju Poličky, ale i Rychtář byl dobrý :).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na to, že bylo v restauraci méně jak pět a půl zákazníka musel jsem si občas pro pivo zajít sám, obsluha nestíhala. Démon se standardně podává ve sklenici 0,4 l a ne ve sklenici 0,5 l. Když už podáváte speciály, tak je fajn si o tom něco nastudovat.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO