Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hradní restaurant starého pana Viléma

Hradní restaurant starého pana Viléma chráněný mohutnou hradbou i staletými lipami, se nachází na prvním nádvoří hradu Pernštejn nedaleko městečka Nedvědice. Přímo na nádvoří pod korunami stromů si můžete v letních měsících posedět na terase se šedesáti místy... ...během celého roku pak můžete strávit krásné okamžiky přímo ve stylové restauraci s osmdesáti místy. V prostorách restaurace i hradu lze uspořádat firemní akce, školení, rauty s programem, středověké hostiny... ...večírky, svatby a soukromé oslavy, při kterých Vás příjemný personál obslouží v historickém prostředí hradu. Při těchto akcích Vám díky naší spolupráci s několika uměleckými agenturami ukážeme rytíře, kejklíře i fakíry v dobovém vystrojení i vyzbrojení. Uspořádáme pro Vás dnes tolik populární outdoor soutěže. Při konání firemních a soukromých akcí, rautů, dětských dnů, táborů apod. jsme schopni zajistit mimo občerstvení doprovodný historický program různého rozsahu, a to v prostorách hradu Pernštejna, hradu Veveří a po domluvě i na mnoha jiných lokalitách.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO