Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Informace Hradní Pivovar

Provoz pivovaru, jež nabízí i studenou kuchyni, pořádání oslav, prezentací, klubových/firemních setkání, letní zahrádku a cyklisté jsou zde vítáni!

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Při příchodu zarazí, jak je dané posezení pivovaru malé, ale velmi příjemné. Obsluha milá. NA čepu 5 druhů piv, které osloví dle mého názoru většinu lidí s různorodými chutěmi. Nabízí kvalitní nápoje i pro nepivaře. Což velice oceňuji. K pivu nabízí širokou nabídku studených pochutin a také drobnější teplé jídlo. My si dali tlačenku s cibulí, tvarůžky s cibulí, nakládaný hermelín a škvarky. Tlačenka s cibulí bohužel málo výrazná. Osobně bych přidal více majoránky. Tvarůžky pěkně naservírované, ovšem pouze nandané na talíř a posypané cibulí. Možná by to chtělo decentně dokořenit třeba kmínem. Nakládaný hermelín průměrný. Opět málo kořeněný. Potěšily škvarky, které byly opravdu výborné. Takže na pivo určitě ano, ale kuchyni zlepšit.

 • Uživatelská fotka z Hradní Pivovar
 • Uživatelská fotka z Hradní Pivovar
 • Uživatelská fotka z Hradní Pivovar
 • Uživatelská fotka z Hradní Pivovar
 • +8
Medy
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba