Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 27x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hrádecký Dvůr

Restaurace Hrádecký dvůr, kde pocítíte nádech pohody, soukromí a staršího klasického vzhledu. V přízemí dvou patrové stavby se nalézá útulná hospůdka. V prvním patře objektu Hrádecký dvůr čeká na Vaši návštěvu restaurace, která je velmi vhodná pro slavnostní posezení s přáteli, ale třeba i s rodinou. Ve druhém patře restaurace Hrádecký dvůr se nalézá salónek, který je vhodný například pro rauty, firemní akce, narozeninové oslavy, ale také pro svatební hostiny.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnešní návštěva restaurace se povedla. Pizzy přišly na stůl bez čekání, těsto krásně křupavé, dobře obložené. Obsluhovala nová velice příjemná a ochotná servírka. Dnes tuto restauraci mohu jen pochválit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme si dali"naší", šunkovou a mexickou pizzu. Všechny tři byly dostatečně obložené, těsto slabé a křupavé. Chutnala nám i domácí limonáda a zákusek. Doporučujeme!
Restaurace Hrádecký Dvůr
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hrádecký Dvůr je jakoby stará, ale trochu ospalá venkovská restaurace, kde je málo hostů. Za teplého a slunečného počasí je příjemné sedět venku. Jídla vaří celkem dobrá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO