Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 34x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hrádecký Dvůr

Stylová restaurace Hrádecký dvůr s jedinečnou atmosférou. Na vlastní oči zde můžete spatřit nástroje používané minulými generacemi při práci v kuchyni ale nejenom tam. Zdejší kuchaři vám připraví pochoutky mezinárodní kuchyně ale i tradiční české pokrmy. Prostory restaurace jsou také vhodné pro uspořádání soukromých akcí, školení nebo pracovní schůzku.Bezplatné wi-fi připojení je tu samozřejmostí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace jsme šli s přítelkyní na pizzu. Těsto bylo křehké, tenké a akorát pečené. Pizza byla plná ingrediencí a výborně okořeněná. Restaurace na nás dýchla krásné kouzlo starší doby.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Posezení u pizzy a piva bylo fajn. Nemuseli jsme dlouho čekat, pizzy byly moc dobré, servírka příjemná (ještě v létě tu měli protivnou tlustou blondýnu, ale už je to v pohodě).
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme měli pizzu, byla velice dobrá, zvláště s názvem "Naše" už na dálku voněla parmskou šunkou. Vyzkoušeli jsme také limetkový koláč, grog a svařáček a byli jsme naprosto spokojeni.
Restaurace Hrádecký Dvůr
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO