Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Illusion

Restaurace Illusion je zrekonstruovaná nekuřácká restaurace s nápaditým designem. Podává se zde jak moderní evropská či asijská kuchyně, severoamerické hovězí, ale i klasická česká jídla v současné úpravě. Můžete zde okusit různá mistrovská díla šéfkuchaře Pavla Mináře. Nabídka je doplněna širokým výběrem místních i mezinárodních vín, výbornou kávou Lavazza či špičkovými dezerty. Kapacita restaurace čítá 70 míst + 30 míst, které jsou k dispozici na letní terase.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Vydali jsme do restaurace podle menu na webových stránkách, bohužel po příchodu jsme zjistili, že vyvedené menu je rok staré a neaktuální a to současné je už taky skoro rok. Chtělo by to aktualizovat a občas změnu menu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Absolvoval jsem večerní snoubeni vino a jídlo (bez "chyby" jídlo, obsluha i prostředí) proto mne zajímalo, jak je to za běžného provozu, nezklamalo, vše opět perfektní, doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO