Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Hotelová restaurace Gabriela

Restaurace je zaměřena na domácí kuchyni, kterou pro Vás připravují z kvalitních, čerstvých surovin. Na své si přijdou jak milovníci steaků, tak i ti, kteří nedají dopustit na českou klasiku. Od dubna do září se můžete posadit na rozsáhlé zahrádce nebo využít posezení altánu s krbem.
 Můžete si také pochutnat na pstruhu, kterého si můžete sami vylovit z jezírka a připraví Vám ho na grilu s bylinkami z vlastní zahrádky.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno