Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

60 fotek
Na mapě

Informace Hotel Zlechov

Hotel Zlechov nabízí poctivou domácí kuchyni, kde jsou připravována převážně česká jídla z prvotřídních čerstvých surovin bez používání polotovarů. Pravidelně pro Vás připravují domácí zákusky. Hotel Zlechov nabízí plně nekuřácké prostředí, hrací koutek pro děti, zázemí pro Vaše psí parťáky. Možnost omezeného parkování přímo před hotelem, další parkovací místa na parkovišti před a za hotelem na povolenku Zlechova. Na hotelu jsou pořádané různé akce pro děti i dospělé. Čeká na Vás milá obsluha a dobrá kuchyně, která Vám zpříjemní Vaši návštěvu u nich. V případě zájmu, je možné připravit jakoukoliv oslavu dle přání zákazníka. 

Instagram: https://www.instagram.com/hotelzlechov/?hl=csZobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba