Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Zlatý Lev

Prostředí restaurace nabízí posezení pro 40 hostů. Dva oddělené salonky mají kapacitu 25 hostů. V letních měsících je v provozu zahradní restaurace. Hotelová kuchyně funguje od časných ranních hodin. V nabídce jsou snídaně nejen pro hotelové hosty. Restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Ubytování 11 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje a 2 luxusní apartmá. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, minibar, televizor, telefon.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace hotelu Zlatý Lev se nachází v centru Jablonce, ale i přesto nebudete mít problém zaparkovat. Buď na přilehlém parkingu za hotelem nebo na placeném stání před ním. Prostory by už snesly malý facelift, ale stále je zde čisto a příjemně. Jídlo přes oběd z denního menu nebylo vůbec zlé, ale odpovídalo své nízké ceně. Obsluha velice pozorná a úslužná.
Hotel Zlatý Lev Hotel Zlatý Lev Hotel Zlatý Lev Hotel Zlatý Lev Hotel Zlatý Lev Hotel Zlatý Lev
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO