Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Zámek Valeč - Stodola

Navštivte naši hotelovou restauraci Stodola a ochutnejte, jak dobře vaří naši kuchaři. Otevřeno je denně a vybírat můžete z jídelního lístku nebo denního menu. Valeč není daleko od Třebíče a stává se oblíbeným cílem cyklo výletů. V letním období bude pro návštěvníky otevřená také Sluneční terasa u restaurace Stodola. V případě pořádání oslav, svatebních hostin, firemních akcí aj., obsluhujeme a podáváme jídla nejen v restauraci Stodola, ale také na zámku v šenku, v jídelně, vinárně, nebo v historickém sále. U nás si můžete rezervovat místa pro uzavřenou společnost na určitou hodinu. Podrobnější informace o možnosti využítí zámku k oslavám, hostinám a rautům, Vám ochotně sdělíme osobně v recepci hotelu Zámek Valeč, telefonicky na čísle +420 724 400 497, nebo na emailové adrese zamek@vstav.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu v našem zámeckém hotelu.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO