5 fotek
Na mapě

Informace Hotel Vyhlídka****

Restaurace se pyšní kvalitní kuchyní a příjemným personálem. Servírují česká jídla, krajové speciality a dotýkají se také oblíbených evropských receptur. Každý den v týdnu si můžete vybrat chutný oběd z denní nabídky. Tématicky připravují gurmánské akce.Ve vinárně v přízemí je široký výběr jakostních a odrůdových vín nejen z Moravy.Za příznivého počasí, zejména v letních měsících je otevřena prostorná a částečně zastřešená terasa s obsluhou a výhledem na Luhačovickou přehradu. Pro kolemjdoucí a sportovce je připraveno rychlé občerstvení vedle hráze přehrady u nového Aquaparku. Možnost uspořádat společenská i pracovní setkání v restauraci pro 120 osob a v saloncích se 40 a 20 místy, vše vybaveno plátny, dataprojektory a připojením na internet.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Vyrazili jsme sem kvuli jidelnimu listku, ktery ma restaurace na webu. Bohuzel nebylo mozne nic z nej dostat, byla k dispozici pouze nabidka z grilu. Jidlo bylo dobre, byla zde moznost si neomezeme pridat salat, dresing i pecivo, coz hodnotim kladne. Bohuzel kukurice na grilu byla i pres vraceni ledova uprostred a opecena na povrchu, skoda ji. Meli jsme objednana 2 jidla, z toho jedno spletli a misto kurete jsme meli panenku, ale byla dobra, takze jsme to vic neresili. Personal hodnotim kladne, opravdu se snazi a jsou prijemni.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace