Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Vega

Hotel Vega je součástí mikroregionu Luhačovické přehrady, je situován blízko lázní Luhačovice a obce Pozlovice. Wellness hotel je umístěn nad přehradou s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou. Je to místo tiché a klidné bez dopravního hluku, místo bezpečné i pro nejmenší děti. Obědy a večeře si hosté mohou vybrat ze široké nabídky jídel, polévek, předkrmů a moučníků.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Obsluha ochotna ale pomalá při zaplneni zahrady evidentně nestíhali. Panenka a omáčka s bílou čokoládou netradiční ale nijak neoslnujici. Tragicky byl kotlik s vepřo my masem. Uz dlouho jsem neměl nic tak nepovedeneho. Bez chuti a nápadu . Bezmyšlenkovitě smíchané maso cibule sýr opečene brambory -bez chuti a soli.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO