Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel U Žida

Hotel se nachází ve starobylém hornickém městečku Krupka, na úpatí krušnohorských svahů, s překrásným výhledem na scenérii Českého středohoří. V letním období jsou zde ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, paragliding, či poněkud klidnější houbaření. V zimě jsou pak pro hosty k dispozici nedaleké lyžarské areály se sjezdovkami a upravenými běžeckými tratěmi. Nabízí také posezení v hotelové restauraci s nabídkou české, zahraniční a minutkové kuchyně včetně denního menu. Kapacita je 40 míst. K dispozici je venkovní posezení a parkoviště. Pořádají zde svatby, rodinné či firemní večírky i oslavy narozenin. Zajišťují také cateringové služby. Možnost připojení k WiFi.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pokud nevíme kam a chceme se dobře najíst za dobrou cenu restaurace u Zida je jasna volba, vždy se dobře najime, nikdy jsme s jídlem neměli problém. Obsluha je rychla a mila. Kulinářský zážitek to sice není, ale jídlo je dobre.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO