Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel U Solné brány

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Luxusní restaurace s nabídkou vynikajících jídel, skvělá obsluha. Cenová relace jídel odpovídá nadstandartní úrovni. Návštěvu této restaurace volíme například při oslavě narozenin apod.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající restaurace, výhodná poloha v centru města, elegantní a klidné prostředí, velmi milá a ochotná obsluha a k tomu vynikající jídlo i víno. Všem doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S návštěvou restaurace U Solné brány jsme byli velmi spokojeni. Příjemná a klidná atmosféra, milá obsluha, jemná hudba, při které se dá povídat a jídlo opravdu vynikající.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci hodnotím jako jednu z nejlepších v Českých Budějovicích, ať už se týče jídel, obsluhy či prostředí. Všechna jídla byla vynikající, personál profesionální a milý. Děkuji za příjemný zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Usměvavý a ochotný personál, perfektně hovořící německy. Příjemné a klidné prostředí, jídlo vynikající, kvalitní vína, splněny i požadavky mimo jídelní lístek, k veškerým jídlům i vínu kvalifikované informace. Restaurace celkově na vynikající úrovni.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO