Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

25.května končí krizová opatření, která zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Výjimkou jsou podniky s venkovními trasami a zahrádkami, které se mohou otevřít hostům již 11. května. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz

9 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Hotel U Solné brány

Rodinný hotel se nachází v klidné lokalitě cca 50m od náměstí Přemysla Otakara II. Hotelová restaurace slouží jak k příjemnému posezení tak i firemní párty, svatbám, narozeninám a různým oslavám. Restaurace U Solné brány nabízí cca 50 míst k sezení, dále lze využit i dva salonky (cca 20 a 8 osob). Celkový prostor restaurace poskytne až 80 míst a v létě můžete využit posezení na venkovní zahrádce.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba