Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel U Solné brány

Rodinný hotel se nachází v klidné lokalitě cca 50m od náměstí Přemysla Otakara II. Hotelová restaurace o kapacitě 50 míst nabízí speciality české i světové kuchyně. K dispozici jsou dva salonky pro cca 25 a 8 osob. Salonek je vybaven LCD televizorem s možností připojení notebooku. V ceně pronájmu je zahrnuta možnost využití promítacího plátna či flipchartu. Celkový prostor restaurace poskytne až 80 míst a v létě mohou hosté využit posezení na venkovní zahrádce. Prostory restaurace jsou ideálním místem pro pořádání svateb, narozeninových párty, promocí, rautů, firemních oslav, školení. K veškerým akcím lze zajistit např. květinovou výzdobu, muzikanty, dorty.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S návštěvou restaurace U Solné brány jsme byli velmi spokojeni. Příjemná a klidná atmosféra, milá obsluha, jemná hudba, při které se dá povídat a jídlo opravdu vynikající.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci hodnotím jako jednu z nejlepších v Českých Budějovicích, ať už se týče jídel, obsluhy či prostředí. Všechna jídla byla vynikající, personál profesionální a milý. Děkuji za příjemný zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Usměvavý a ochotný personál, perfektně hovořící německy. Příjemné a klidné prostředí, jídlo vynikající, kvalitní vína, splněny i požadavky mimo jídelní lístek, k veškerým jídlům i vínu kvalifikované informace. Restaurace celkově na vynikající úrovni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO