Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 20x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hotel U Beránka

Stylový secesní Hotel U Beránka sídlí pod jednou střechou společně s Městským divadlem Dr. Josefa Čížka, přímo v centru, na náchodském náměstí. Speciality našich kuchařů můžete ochutnat v nekuřácké restauraci nebo v Dannyho kavárně. Připravíme pro Vás příjemné posezení nejen s partnerem, ale uspořádáme i rodinné oslavy nebo pracovní oběd či večeři, podle Vašeho přání a požadavku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Minulý oběd nezklamal a ani tentokrát jsme nešlápli vedle. Velká porce a opět výborné vařené brambory, žádná rozvařená kaše, jak se často stává. Malé mínus za pivo, které by zasloužilo lépe opečované sklo, aby se z piva nestal perlivý nápoj, kterým není.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Dnes jsme byli s přáteli na obědě v restauraci v Hotelu U Beránka, která se nachází přímo na náměstí. Prostředí krásné, čisté, útulné. Personál byl velmi milý, stále usměvavý! Přes týden restaurace nabízí denní menu, které je cenově velmi přijatelné (od 89-135Kč). Dnes mexická polévka, vepřový guláš (vynikající - maso se rozsýpalo!!) a řecký špíz s tzaziky (vynikající mleté bochánky na špejli, obalené ve slanině + šťouchaný brambor). Opravdu doporučujeme! P.S. kdo pamatuje tradiční malinovku, neváhejte jít si zavzpomínat přímo tam :-) Děkujeme!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Měli jsme rezervaci na neděli ve 12:00 a po příjezdu restaurace úplně prázdná. S pochopitelného důvodu jsme si raději objednali lahvové pivo. Jídlo bylo ale do 10 minut na stole, brambory nerozvařené posypané petrželkou a zalité rozpuštěným máslem. Porce velká. Z jídla jsme byli příjemně překvapeni. Personál v podobě jedné servírky byl ochotný. A nakonec se i pár stolů zaplnilo hosty. Prostředí je dáno architekturou budovy - secese.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO