Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 18x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hotel U Beránka

Stylový secesní Hotel U Beránka sídlí pod jednou střechou společně s Městským divadlem Dr. Josefa Čížka, přímo v centru, na náchodském náměstí. Speciality našich kuchařů můžete ochutnat v nekuřácké restauraci nebo v Dannyho kavárně. Připravíme pro Vás příjemné posezení nejen s partnerem, ale uspořádáme i rodinné oslavy nebo pracovní oběd či večeři, podle Vašeho přání a požadavku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Měli jsme rezervaci na neděli ve 12:00 a po příjezdu restaurace úplně prázdná. S pochopitelného důvodu jsme si raději objednali lahvové pivo. Jídlo bylo ale do 10 minut na stole, brambory nerozvařené posypané petrželkou a zalité rozpuštěným máslem. Porce velká. Z jídla jsme byli příjemně překvapeni. Personál v podobě jedné servírky byl ochotný. A nakonec se i pár stolů zaplnilo hosty. Prostředí je dáno architekturou budovy - secese.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Po dlouhe dobe jsme zavitali sem. Poprve, co se zde vystridali majitele. Neocekavali jsme zadny zazrak, ale byli jsme prijemne prekvapeni. Smazak byl luxusni, urcite se vratime.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V neděli večer byla restaurace prázdná, ale to nám vůbec nevadilo - spíš naopak. Jídlo bylo výborné a obsluha také super. Dokonce pak i synek dostal několik čokoládek zdarma jako pozornost. Pokud pojedeme okolo Náchoda, tak půjdeme určitě sem.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO