Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 61 %     hodnoceno 9x 100 0

Hotel Šumava Inn

Přehled hodnocení
61% celkově
58% personál
83% prostředí
57% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 2x
3 0x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Už od začátku byla obsluha nepříjemná. Připadali jsme si, že nás tam vyloženě nechtějí. Bylo nám řečeno, že přišla před chvílí velká skupina a že na jídlo budeme čekat až hodinu. Radši jsme šli pryč
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Prazske ceny 160-300 czk za hlavni jidlo naznacovaly vyssi gastrozazitek, ktery se bohuzel nekonal. Personal malo pozorny - na to, aby si nas vsimli, potrebovali v poloprazdnem prostoru 10minut a ozvani se. Kaldoun sice dobry, husty, ale malo teply. Svatomartinska husa sice dobra, knedliky o chlup lepsi, ale o krupave kuzicce jsem si mohl nechat zdat dale, nekde jinde. Prostredi nekonsistentni s polohou, preplacane, ale ciste. Nicmene z tohoto podniku jsem si odnesl pocit, ze sem uz nikoliv, notabene za tyto ceny.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme vybírali podle recenzí a krásných webových stránek doplněné logem Maurerova výběru - jídlo nebylo špatné, ale od restaurace s podobnou vizitkou bych čekal výrazně lepší celkový gastronomický zážitek.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Návštěvu této restaurace bych rozhodně nedoporučila. Měli jsme jako skupina rezervaci, a i když nás bylo hodně, tak bych nečekala, že obědem strávíme více než dvě hodiny. Jídlo bylo podprůměrné, ceny naprosto neodpovídaly kvalitě "pokrmů" a na vše (včetně pití) jsme dlouho čekali. Personál byl tak nepříjemný, že to jsme dlouho nikde nezažili, oba pánové se tvářili jako kdybychom se měli obsloužit sami. Čtyři hvězdičky jsou celkem mimo :( Jediné, co se mi líbilo, bylo prostředí uvnitř restaurace.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Tuto restauraci bych rozhodně nedoporučila. Obsluha byla nepříjemná, o nápojový a jídelní lístek jsme si museli sami říci. Na jídlo jsme čekali 45 minut a kvalita byla podprůměrná. Kuřecí stehno bylo vysušené a gumové. Ceny neodpovídaly kvalitě jídla.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo výborné, prostředí útulné, čekali jsme na placení-přičítám letním brigádám.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vše naprosto bezchybné. Prostředí je velmi příjemné, stejně tak personál je milý a ochotný. Jídlo nám moc chutnalo, takže se určitě zase vrátíme. Pro nás je to nejlepší restaurace na Kvildě.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO