Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 65 %     hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Šumava Inn

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opakuju se pořád dokola, ale stále platí to samé. Chodíme opakovaně a tudíž můžeme potvrdit, že kvalita je stále na vysoké úrovni. Nikdy se nám nestalo, že by nám nechutnalo, takže doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy jsme jsme byli naprosto spokojeni, nebylo co vytknout. Na jídle jsme si pochutnali, obsluha byla rychlá a příjemná a prostředí jako vždy. Můžu jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Již několik let navštěvujeme pravidelně a veskrze jsme stále spokojeni. Docela jsem se divila předchozím recenzím, že restaurace dostává tak "špatná" hodnocení. S personálem jsme nikdy problém neměli, je pravda, že se občas čeká na jídlo déle (klidně i hodinu), ale to pouze v případě, že je restaurace plná po okraj. Pak považuji za správné, že na to personál upozorní předem, což dělají. Co se cenové relace týče, je sice vyšší, ale v dané lokalitě naprosto běžná a jídlo nám vždy chutnalo. Pokud někdo touží po skutečně gurmánském zážitku, asi ho zde nedostane v poledním menu, ale ve stálém lístku je rozhodně z čeho vybírat a občas se najdou úplné skvosty :-) Dnes jsme opět byli spokojeni, jídla bylo hodně a bylo dobré a najedli jsme se velmi rychle.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Už od začátku byla obsluha nepříjemná. Připadali jsme si, že nás tam vyloženě nechtějí. Bylo nám řečeno, že přišla před chvílí velká skupina a že na jídlo budeme čekat až hodinu. Radši jsme šli pryč
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Prazske ceny 160-300 czk za hlavni jidlo naznacovaly vyssi gastrozazitek, ktery se bohuzel nekonal. Personal malo pozorny - na to, aby si nas vsimli, potrebovali v poloprazdnem prostoru 10minut a ozvani se. Kaldoun sice dobry, husty, ale malo teply. Svatomartinska husa sice dobra, knedliky o chlup lepsi, ale o krupave kuzicce jsem si mohl nechat zdat dale, nekde jinde. Prostredi nekonsistentni s polohou, preplacane, ale ciste. Nicmene z tohoto podniku jsem si odnesl pocit, ze sem uz nikoliv, notabene za tyto ceny.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme vybírali podle recenzí a krásných webových stránek doplněné logem Maurerova výběru - jídlo nebylo špatné, ale od restaurace s podobnou vizitkou bych čekal výrazně lepší celkový gastronomický zážitek.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Návštěvu této restaurace bych rozhodně nedoporučila. Měli jsme jako skupina rezervaci, a i když nás bylo hodně, tak bych nečekala, že obědem strávíme více než dvě hodiny. Jídlo bylo podprůměrné, ceny naprosto neodpovídaly kvalitě "pokrmů" a na vše (včetně pití) jsme dlouho čekali. Personál byl tak nepříjemný, že to jsme dlouho nikde nezažili, oba pánové se tvářili jako kdybychom se měli obsloužit sami. Čtyři hvězdičky jsou celkem mimo :( Jediné, co se mi líbilo, bylo prostředí uvnitř restaurace.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Tuto restauraci bych rozhodně nedoporučila. Obsluha byla nepříjemná, o nápojový a jídelní lístek jsme si museli sami říci. Na jídlo jsme čekali 45 minut a kvalita byla podprůměrná. Kuřecí stehno bylo vysušené a gumové. Ceny neodpovídaly kvalitě jídla.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO