Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 65 %     hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Šumava Inn

Restaurace Šumava Inn

Historie Restaurace Šumava Inn sahá až do roku 1837. Jedná se o původní restauraci U Krále Šumavy z filmu Karla Kachyni Král Šumavy.

Restaurace nabízí nejen tradiční českou kuchyni, ale i staročeská a šumavská jídla a zvěřinu. Každý den Vám připravujeme zvýhodněné polední menu. Děti se u nás mohou zabavit v dětském koutku, dospělí u stolního fotbalu, kulečníku nebo interaktivní střelnice.

Během roku plánujeme tematické akce jako zabijačkové či zvěřinové hody, svatomartinské slavnosti, řízkování, hudební večery a další. Připravíme Vám svatební hostinu, rodinné oslavy a firemní večírky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opakuju se pořád dokola, ale stále platí to samé. Chodíme opakovaně a tudíž můžeme potvrdit, že kvalita je stále na vysoké úrovni. Nikdy se nám nestalo, že by nám nechutnalo, takže doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy jsme jsme byli naprosto spokojeni, nebylo co vytknout. Na jídle jsme si pochutnali, obsluha byla rychlá a příjemná a prostředí jako vždy. Můžu jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Již několik let navštěvujeme pravidelně a veskrze jsme stále spokojeni. Docela jsem se divila předchozím recenzím, že restaurace dostává tak "špatná" hodnocení. S personálem jsme nikdy problém neměli, je pravda, že se občas čeká na jídlo déle (klidně i hodinu), ale to pouze v případě, že je restaurace plná po okraj. Pak považuji za správné, že na to personál upozorní předem, což dělají. Co se cenové relace týče, je sice vyšší, ale v dané lokalitě naprosto běžná a jídlo nám vždy chutnalo. Pokud někdo touží po skutečně gurmánském zážitku, asi ho zde nedostane v poledním menu, ale ve stálém lístku je rozhodně z čeho vybírat a občas se najdou úplné skvosty :-) Dnes jsme opět byli spokojeni, jídla bylo hodně a bylo dobré a najedli jsme se velmi rychle.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO