Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 64 %     hodnoceno 8x 100 0

Hotel Šumava Inn

Restaurace Šumava Inn

Historie Restaurace Šumava Inn sahá až do roku 1837. Jedná se o původní restauraci U Krále Šumavy z filmu Karla Kachyni Král Šumavy.

Restaurace nabízí nejen tradiční českou kuchyni, ale i staročeská a šumavská jídla a zvěřinu. Každý den Vám připravujeme zvýhodněné polední menu. Děti se u nás mohou zabavit v dětském koutku, dospělí u stolního fotbalu, kulečníku nebo interaktivní střelnice.

Během roku plánujeme tematické akce jako zabijačkové či zvěřinové hody, svatomartinské slavnosti, řízkování, hudební večery a další. Připravíme Vám svatební hostinu, rodinné oslavy a firemní večírky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme vybírali podle recenzí a krásných webových stránek doplněné logem Maurerova výběru - jídlo nebylo špatné, ale od restaurace s podobnou vizitkou bych čekal výrazně lepší celkový gastronomický zážitek.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Návštěvu této restaurace bych rozhodně nedoporučila. Měli jsme jako skupina rezervaci, a i když nás bylo hodně, tak bych nečekala, že obědem strávíme více než dvě hodiny. Jídlo bylo podprůměrné, ceny naprosto neodpovídaly kvalitě "pokrmů" a na vše (včetně pití) jsme dlouho čekali. Personál byl tak nepříjemný, že to jsme dlouho nikde nezažili, oba pánové se tvářili jako kdybychom se měli obsloužit sami. Čtyři hvězdičky jsou celkem mimo :( Jediné, co se mi líbilo, bylo prostředí uvnitř restaurace.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO