Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 61 %     hodnoceno 9x 100 0

Hotel Šumava Inn

Restaurace Šumava Inn

Historie Restaurace Šumava Inn sahá až do roku 1837. Jedná se o původní restauraci U Krále Šumavy z filmu Karla Kachyni Král Šumavy.

Restaurace nabízí nejen tradiční českou kuchyni, ale i staročeská a šumavská jídla a zvěřinu. Každý den Vám připravujeme zvýhodněné polední menu. Děti se u nás mohou zabavit v dětském koutku, dospělí u stolního fotbalu, kulečníku nebo interaktivní střelnice.

Během roku plánujeme tematické akce jako zabijačkové či zvěřinové hody, svatomartinské slavnosti, řízkování, hudební večery a další. Připravíme Vám svatební hostinu, rodinné oslavy a firemní večírky.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Už od začátku byla obsluha nepříjemná. Připadali jsme si, že nás tam vyloženě nechtějí. Bylo nám řečeno, že přišla před chvílí velká skupina a že na jídlo budeme čekat až hodinu. Radši jsme šli pryč
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Prazske ceny 160-300 czk za hlavni jidlo naznacovaly vyssi gastrozazitek, ktery se bohuzel nekonal. Personal malo pozorny - na to, aby si nas vsimli, potrebovali v poloprazdnem prostoru 10minut a ozvani se. Kaldoun sice dobry, husty, ale malo teply. Svatomartinska husa sice dobra, knedliky o chlup lepsi, ale o krupave kuzicce jsem si mohl nechat zdat dale, nekde jinde. Prostredi nekonsistentni s polohou, preplacane, ale ciste. Nicmene z tohoto podniku jsem si odnesl pocit, ze sem uz nikoliv, notabene za tyto ceny.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme vybírali podle recenzí a krásných webových stránek doplněné logem Maurerova výběru - jídlo nebylo špatné, ale od restaurace s podobnou vizitkou bych čekal výrazně lepší celkový gastronomický zážitek.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO