Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Starý Pivovar

Nejen pro ubytované hosty je k dispozici hotelová restaurace, ve které je důmyslně kombinován moderní design s historickým rázem budovy, široká nabídka jídel od staročeské až po mezinárodní kuchyni, velký výběr nápojů a několik druhů točeného piva. Kapacita restaurace je cca 120 osob. K dispozici je klub, který je vybaven kulečníkem, šipkami, stolním fotbalem, juke-boxem s karaoke, případně reprodukovanou hudbou. V letních měsících je připravena venkovní terasa. Hotel nabízí uspořádání různých rautů, rodinných či firemních oslav nebo svatebních hostin.

       

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hotel Starý Pivovar je velmi příjemný podnik. Prostory jsou tu opravdu krásné, nemluvě o jejich venkovním posezení se zahrádkou. Osobně nemohu jinak, než doporučit návštěvu.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Nevedeli o nas po potvrzeni rezervace v appce... Ani nemeli otevreno!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO