Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Start

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Přišli jsme pouze na pivo Trautenberk, které jinde ve Špindlu netočí a nakonec z toho byl velmi příjemný oběd. Polévka byla poctivý vývar se spoustou zeleniny, nudlí a libovým masem. Farmářský salát s vepřovou panenkou byl z dobré zeleniny a maso výborně připravené a ochucené. Zkusil jsem i větrník jako dezert a byl mnohem lepší, než dole u mostu ve vyhlášené cukrárně. Sem se vrátíme!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Hotel s restaurací na krásném místě, přímo nad centrem Špindlu. Ochutnali jsme jejich menu při akci Festival jídel a lepší šípkovou omáčku jsem ještě nejedl - fantazie. Na jinak zoufalé poměry Špindlu mají výborný personál.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci hotelu Start jsme navštívili náhodou. Interiér je v horském stylu, ale velmi čistý a udržovaný. Práce obou číšníků byla rychlá, profesionální a lidsky příjemná. Děti si objednaly malinovou a borůvkovou limonádu a oba nápoje byly opravdu z ovoce, nikoliv ze sirupu. Dle dětí nic lepšího při pobytu ve Špindlu nepily. Polotmavý 13 st. Trautenberk byl pro dospělé velmi příjemný zážitek. Jako předkrm jsme ochutnali mimo jiné sejkory - na sucho dělané bramboráky, které byly výtečné. Moje selečí kolínko s domácím pečivem bylo super. Manželka ocenila domácí těstoviny s lososem. Sečteno, podtrženo - super zážitek.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO