Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Stará pošta

Hotel Stará Pošta se nachází na úpatí Krušných hor v Abertamech. Nedaleko od hotelu je lyžařský areál Boží Dar. Hotel je spíše rodinného typu, ale určitě potěší i hosty, kteří rádi jezdí relaxovat na hory. Hotel nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích vybavených WC, sprchou a televizorem se satelitním příjmem. Celková kapacita je 28 lůžek ve 14 pokojích. Některé pokoje mají sociální zařízení na chodbách. Hotelová restaurace má kapacitu 42 míst. Objednat si můžete nejen českou kuchyni, ale i různé speciality. Jídla si můžete objednávat po celý den. Chladné zimní večery můžete strávit například u baru s krbem, v létě můžete poobědvat na terase s kapacitou 20 míst, kde se také griluje. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO