Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Sovereign

Restaurace nabízející mezinárodní kuchyni je umístěna v přízemí hotelu. Pokrmy jsou připravovány z nejkvalitnějších čerstvých surovin. Hotel nabízí 50 prostorných nekuřáckých pokojů a apartmánů, všechny z nich byly individuálně navrženy se smyslem pro detail, tak aby bylo zajištěno maximální pohodlí hostům. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi, posezením, psacím stolem, klimatizací, prostornými koupelnami se sprchou a IDD telefony. K dispozici je rovněž bezplatné WiFi připojení, satelitní televize s 20 mezinárodními kanály, trezor, minibar s "Aqua Menu", župany. Pokoje jsou vybaveny zvukově izolovynými okny. Mezi další nabízené služby hotelu patří hotelová sauna, posilovna. Hotel, postavený v roce 1898, se nachází na křižovatce ulic Politických vězňů a Opletalova v historickém centru Prahy. Historické památky Prahy jsou vzdáleny maximálně 3-5 minut chůze.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO