Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Smaragd

Hotelová restaurace Smaragd disponuje pestrou nabídkou české a mezinárodní kuchyně. Je vhodná pro občerstvení, obchodní obědy či večeře. K restauraci patří také denní bar a zimní zahrada. Při vlídném počasí je zde možno usadit se na letní zahrádce. Restaurace nabízí až 60 míst, zatímco zimní s letní zahradou každá po 30 místech.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Asi jako každá žena si ráda pochutnám bez vaření. . Výborá hovězí polévka, vepřový vrabec, maso skvělé, dietní a knedlo-zelo v tomhle mrazivém počasí zahřeje a udělá dobře.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
k obědu jsem si dala smsýrnou tresku a ´šťouchaný brambor. Treska byla čerstvě osmažena a obal byl krásně křupavý. Manžel di moc pochutnal na guláši.Rada se sem vracím pro milý personál a příjemné prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
celkem ráda se do této restaurace vracím pro její příjemné prostředí, milý personál a výborbé jídlo, Dneska však pro mně byly lasagne slanější, než mám ráda, proto hodnotím jídlo jen jako donré.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO