Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotografií
Na mapě

Informace Restaurant HOTELU Slunce

Restaurace disponuje kapacitou až 60 míst, tuto kapacitu je možné navýšit o další hotelové prostory. Ideální možností k pořádání oslav či svatebních hostin.
Prostředí historického restaurantu je také ideálním místem k setkávání obchodních partnerů při banketních příležitostech. Privátní posezení v renesančním salonku v prvním patře hotelu nabízí dostatečné soukromí pro vaší akci. V kuchyni dbají na používání těch nejkvalitnějších a vždy čerstvých surovin a bio produktů. V teplých letních měsících může hotel nabídnout venkovní posezení v historickém srdci města na náměstí, kde je dle přízně počasí otevřena letní zahrádka. 

 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba